Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nők miért akarják megváltozt...

A nők miért akarják megváltoztatni a külsejüket? Értem ez alatt hajfestést, smink, szőrtelenítés a legkülönbözőbb helyeken stb. Ez olyan mintha mindenki utálná saját magát, úgy ahogyan megszületett az nem elfogatható?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit tartózkodjon az idióta válaszoktól. Az nem válasz ,hogy én így érzem jól magam .Ez nem válasz a kérdésre. Ha a tehénre frakkot adunk, az attól tehén marad!
2011. jún. 17. 21:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%

[link]


[link]


[link]


na, ezért. elég csábito az elérheto szépség.

2011. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 :) :) :) ***** válasza:
100%
nekem az 1-2-re vmi telefon jött ki :D (kép)
2011. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
61%
pedig jók a linkek
2011. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%
de kérdező, mégis mit akarsz tudni? a falat is zöldre festem, mert esztétikusabb. ez van. a fehér fal lehangoló.
2011. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%

te szereted a szőrös nőket? mert ha igen, akkor százból te vagy az egy. hajat azért festenek, mert úgy érzik, jobban áll nekik másik szín, sminkelni meg azért szoktunk, hogy kiemeljük az arcvonásunkat, szemünket, stb. ezektől a többség, aki nem viszi túlzásba, tényleg jobban néz ki.

az meg egyébként miért nem válasz, hogy mert én így jobban érzem magam? szerintem ha valaki ezektől a dolgoktól jobban megszereti saját magát, akkor hadd csinálja, nem értem neked ez miért probléma. egyébként én is jobban érzem magam, ha jól áll a hajam, nem szőrös a lábam és ki vagyok szépen sminkelve.

2011. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
A tehenet átfested zsiráfnak, az attól tehén marad !Olvasd el a kérdést még egyszer! Utálod magad azért akarod megváltoztatni a külsőd ? Csak a külső változik " a tehén " nem .
2011. jún. 17. 21:59
 7/32 anonim ***** válasza:
91%
Te nagyon buta vagy..egyébként miért pont tehén? szerintem pillangó, aminek szép színesek a szàrnyai :) de Te maradhatsz tehén is, felölem disznó is. Semmilyen vàlaszt nem fogadsz el, akkor dugj meg egy tehenet, ha jól esik
2011. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
75%
te meg olvasd el még egyszer a választ. hol találod az utálni szót benne?
2011. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
hát pedig az a fal is ződ lesz öcsém!:D
2011. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

egyébként attól, hogy valaki leborotvàlja a làbàt, nem fog megvàltozni a külseje, nem tudom mennyire vagy tisztàban az ilyen dolgokkal, mennyi vagy 12?

ez egyàltalàn nem egy olyan drasztikus vàltoztatàs mint egy tehenet zsiràfhoz hasonlítani

2011. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!