Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen zselét vegyek? Lina...

Milyen zselét vegyek? Lina Silcare Perfect Nails Crystal Nailés? Melyik levegősödik kevésbé?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok műkörmös, de Crystal nailses körömlakkokat és egyéb kiegészítőit használom, pl High Shine fedőlakk és Defender.

Még talán az OPI-nál is jobb egy -két lakkja, de az alapozó és fedőlakkok is.Szerintem nem véletlenül mindig crystal nailses cuccokkal nyernek díjakat a világversenyeken is és szerintem nagyon jó árban van.

2011. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp crystal, mert a lina gagyi...de a levegősödés nem a zselétől függ, hanem attól, hogy mennyire jól készíted elő a körmöt.
2011. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! A Silcare zselék is nagyon jók, és árban is messze a legjobbak. Én már fél éve használom és csak jót tudok mondani róla.
2011. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg Silcare körömlakkom van és olyan szar, mint a bűn. Ha egy gyárnak , aki csak körömre gyárt terméket és ilyen rossz a lakkja, annak a zseléje is az lesz. Az OPI és Crystal nailsnek mind a kettője kiváló minőségű.
2011. jún. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom milyen lakkot használsz a Silcare-től de a garden of color kollekció nagyon jó, egy hét után sem kopik le. És féláron van a Crystalhoz képest, ami viszont kopik.
2011. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!