Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 16 éves kövér lány vagyok....

Egy 16 éves kövér lány vagyok. Hagyjak fel azzal, hogy valaha is lesz barátom?

Figyelt kérdés
Természetesen le szeretnék fogyni, és próbálkozom is ezzel, eddig nem sok sikerrel. Azt mondják, hogy ez a változó kor miatt van így, de ne hagyjak fel a sporttal. A kérdésem konkrétan az lenne, hogy ha nem sikerül sehogy sem lefogynom(mert esetleg ilyen génekkel vagyok megáldva) akkor lehetséges, hogy 40 éves lógócsöcsű nő korom előtt megtalálom az igazit? Egyébként azt mondják, hogy az arcom kompenzálja a dagiságot, merthogy az nem mindennapi.(és ezt nem csak anyu, meg nagyi mondja :D De nem hiszek nekik, mert engem zavar, hogy nem vagyok csinos)
2011. jún. 21. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy lesz barátod, egy normális srác csak kisebb részben nézi a kinézeted :) persze ez 16 évesen biztosan zavaró neked, én azt javaslom ne hagyd abba a fogyókúrát, sok szerencsét és kitartást hozzá !:)
2011. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! :)
2011. jún. 21. 21:03
 3/12 anonim ***** válasza:

(mert esetleg ilyen génekkel vagyok megáldva)


Ez csak a lusták dumája, 1millióbol ha 1 kivétel van.


Tedd fel magadnak a kérdést hogy megéri-e mozogni napi szinten 1-2órát és mellette helyesen táplálkozni, cserébe viszont megnő az önbizalmad és esztétikus látványt nyújthatsz.Szerintem megéri, de ezt neked kell eldöntened.

2011. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lesz barátod!:)

Van egy ismerősöm,nem éppen kis termetű és 4 éve van barátja,most jegyezték el egymást. 16 évesen jöttek össze. Szóval igen, lesz barátod:)

2011. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
utolsó, köszönöm és reménykedem benne.:) Igazából az is közrejátszik, hogy nem járok el diszkóba meg ilyen rohadtmenő helyekre, mert olyan áron, nem is kell. Második: köszönöm a bíztatást, az önbizalmam ígyis az eget veri! még jó, hogy odaírtam hogy sportolok.. :)
2011. jún. 21. 21:11
 6/12 anonim válasza:
Egyszer biztos lesz! De tudod sajnos ebben a mostani világban csak a külső számít. :/ Ezért nehezebb dolgod lesz de ne add fel! Legyél mindig vidám és ne törj le! Egy szomorú lányra senki se figyel fel! ;)
2011. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

21 éves kövér lány vagyok, 16 évesen jöttem össze párommal és még mindig együtt vagyunk. :) Ő most 27 éves.

Sőt, hogy tovább fokozzam: a bőrömön sok helyen kisebb-nagyobb foltokban vörös hámló foltok vannak, mert pikkelysömörös vagyok és lám, velem van. :)

2011. jún. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
van egy kövér lány ismerősöm és hetente váltogatja a pasijait...úgyhogy ne hagyj fel
2011. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nincs köze a génekhez a változó korhoz sem.

A többlet kalória bevitel és az ételek rossz összetétele a felelős érte elsősorban.

Ha változtatni szeretnél akkor írj ki kérdést a sport mozgásba,ott legalább értenek hozzá.

2011. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
szia. Szerintem egyáltalán nem hátrány, hogy "kövér" vagy, mert van sok fiú, akinek a külső kevésbé számít, és a belső az, amivel meg tudod fogni. Nem szeretnék ezzel felháborodást kelteni, de pl. én is ilyen vagyok. Szerintem az a fontos, hogy el tudj beszélgetni valakivel, légy nyitott. Előtted a világ! Egyébbként lenne kedved beszélgetni velem? Nem bántani szeretnélek, csak beszélgetni veled. Ha van kedved, küldj egy privát e-mailt, vagy valahogy oszd meg velem elérhetőséged. Csak fel a fejjel, a szépség nem mindig erény!
2011. jún. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!