Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, akik szerettek vásárol...

Lányok, akik szerettek vásárolni! TI hogy vagytok ezekkel?

Figyelt kérdés

az a baj hogy hallom meg látom meg a környezetemben vannak olyanok akik kb évszakonta kapnak 1-2 új ruhadarabot mert kinőtték, vagy elhasználódott, stb.. de valahogy én ezzel nem így vagyok, nálam a ruhavásárlás művészet, mármint nem a vásárlás, hanem az öltözködés, imádom a ruhákat, táskákat.. pedig nem vagyunk gazdagok, anyukám+án bérlünk egy házat ( fizetés+gyerektartási díj+ilyen olyan járulékok = kb. 180ezer Ft. és ebből 60 a ház, a rezsi mindig más, + kaja, táborok (évközben a szakkör amire járok ugye..) meg internet, stb, stb..


tehát nem vagyunk havi 300ezres család..


az normális, ha hetente kapok új ruhákat/táskát, átlagban 4-5 darabot, van hogy többet, van hogy kevesebbet, vagy egyáltalán..

ti mennyit vesztek?

hol szerettek vásárolni (hol szoktatok)?

hány ruhátok van (póló, pulcsi, ujjatlan, melltartó, rövidnadrág, ruha, szoknya, hosszúnadrág és a macinaci meg az otthonra hordós nagy bő pólók nem számítanak bele)

heti hány Ft megy el ruházkodásra?

hány éves vagy?

kivel mész vásárolni?


2011. jún. 23. 10:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Édesanyámtól tanultam + magamtól burdából. De többnyire azért anyukámtól :). Szerintem szorgalommal simán meg lehet tanulni magából a burdából is, hiszen minden le van írva, csak egyszerűbb, ha valaki meg is mutatja. Az ott közölt minták után már csak kreativitás kérdése az egész, általában azokat szoktam átalakítani :)
2011. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Hú mostanában én is hetente kapok ruhát. anyumnak turkálója van, és mi is besegítünk tesómmal a válogatásban, és persze ami nekünk megtetszik azt is bepakoljuk, így hetente 3-4darab új cucc áll a házhoz. meg ott van az öröklés is, mivel húgom gyorsan váltogatja a stílusát, ezért én 26éves fejjel öröklöm a cuccait. Szóval most van minimum 50nyári felsőm, olyan 10nadrágok, és ugyanannyi szoknyám, a többit nem tudom pontosan.

A barátommal lakom, és szerencsére most végre csináltatunk egy gardróbot, hogy elférjenek a cuccaim, és őt se szorítsam teljesen ki.

Kisvárosi vagyok, és egy plázánk van, így ott vásárolok akciók idején, de ha éppen felmegyünk Pestre akkor ott se bírom megállni, hogy legalább egy (szigorúan akciós, vagy olcsóbb), darabot ne vegyek meg. egyedül szeretek vásárolni, de nem bánom, ha megnézi a barátom is rajtam, de én döntök. Tehát hetente 0ft-ot költök, és mindig kapok egy-két új darabot:-), de ez nem mindig van így, egyébként magamtól havonta egyszer veszek valami apróságot.

2011. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:12



köszi szépen!

és a burda még most is jelenik meg, vagy a régiekből?

szerintem rendelek majd netről, ha találok, varrógépem az régóta van, csak nincs kihasználva :)

2011. jún. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Most is megjelenik havonta + van éves katalógus is, külön vásárolható mintákkal :)
2011. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!