Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha küldök magamról képet,...

Ha küldök magamról képet, tudtok tanácsot adni? :]

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy világszépe,sőt,én kifejezetten rondának látom magam,annak ellenére,hogy mások nem ezt mondják.Szeretnék változtatni a külsőmön,de nem tudom,hogy mi az ami jól állna.
2011. jún. 23. 10:29
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
ide is jöhet ;)
2011. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
na. szép lány vagy, aranyos. a hajad tényleg nem jó, de akkor ezek szerint mész fodrászhoz, oké. a szemöldököd nekem sem jön be, főleg ott, ahol az alsó ív hirtelen lekeskenyedik. azt meg kéne hagyni kicsit vastagabbra szerintem, és úgy nagyon jó lenne, arcodon is sokat dobna. amúgy tényleg nem vagy csúnya, szép a szemed, jó formájú a fejed, tiszta a bőröd. talán kicsit nagy az orrod, dehát, na, senki nem tökéletes :)
2011. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
Visszaírtam neked, bár lehet, hogy velem nem mész olyan sokra :)
2011. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:

A debreceni hozzászóló vagyok.

Szerintem is a szemöldöködet máshogy kéne alakítani. Tehát például ahogy középről távolodik kifelé, nagyon hirtelen vékonyodik ki, és ez kelthet fura hatást.

A hajad nem rossz szerintem, de azért mindenképp csinálj vele valamit, hogy jobban álljon.

A szemeidet pedig ne így sminkeld. Mivel fekete a hajad és fekete szemceruzával körbehúzod a szemed, kissé rockeres vagy "sötét" hatást kelt. Ráadásul ez optikailag kicsinyíti is a szemek méretét. Tehát szerintem jobb lenne, ha csak szempillaspirált használnál vagy azt mellé, mert így fura, hogy nincsenek hosszú szempilláid. Az nagyon kiemelné a szemeidet.

2011. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

De alapjában véve nagyon szép vagy, és ha megfogadod a tanácsokat, akkor csak még szebb lehetsz. :)

2011. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Fodrász és kozmetikus tervben van!A szememet nem tudom,hogy emelhetném ki úgy hogy nagyobbnak tűnjön.Szempillaspirált használok,de így is elég rövidek a pilláim.Az orrom szerintem is nagy,de az egy olyan dolog,amin nem tudok változtatni,max.plasztikai műtéttel,én meg a természetesség híve vagyok inkább:)


Még azt elfelejtettem megkérdezni,hogy hány évesnek nézek ki?:)

2011. jún. 23. 16:28
 47/66 anonim ***** válasza:
na nekem is küldj!:) most már kíváncsi vagyok. (Szeged)
2011. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
Olyan 25-nek nézlek. Mennyi vagy?
2011. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz.Debrecenből vagyok.
2011. jún. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
jöhet! Budapest 8.ker.
2011. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!