Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha küldök magamról képet,...

Ha küldök magamról képet, tudtok tanácsot adni? :]

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy világszépe,sőt,én kifejezetten rondának látom magam,annak ellenére,hogy mások nem ezt mondják.Szeretnék változtatni a külsőmön,de nem tudom,hogy mi az ami jól állna.
2011. jún. 23. 10:29
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
Megnéztelek.:)Szép az arcod semmi pati ,ilyesmik.A szemöldököd nekem sem tetszik,egy kisit növeszd meg és a kozmetikus kiszedi úgy hogy az jól is álljon neked,utána magad is szedheted.Fodrászhoz úgyis mész arra nem adok tanácsot.
2011. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:

Nekem is küldjél :)


Pécs

2011. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:

Bocsi a késői válaszért. :) Pess megyei vagyok.

Szerintem is a szemöldököddel van egy kisebb-nagyobb baj. Olyan túl csili-csálé,mert egy helyen vékony máshol meg vastag és hirtelen ível. Ilyesmi jobban állna: [link]


A másik problem a hajaddal van,ami szép ugyan és egészséges,de nincs formája. Szép hosszú,amit látni lehet és a hossza meg is maradhatna nagyjából. Nekem tetszik egy nagyon jó frizura,ami neked marha jól állna szerintem. Hosszú oldalfrufruval van.Mutatok képet:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


(Igaz.hogy két frizura,de mindkettő állati jó.) Egyébként Ashley Simpsonnak minden haja tök jó volt,googlen nézegetheted őket,ha van kedved. :)

2011. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat!:)Ez a frizura tényleg nagyon jó,főleg ami az első képen van!Nagyon tetszik.Mostmár legalább tudom,hogy mit mondjak a fodrásznak,ha megyek hozzá:)
2011. jún. 24. 11:57
 55/66 anonim ***** válasza:
Úgy se olyat fog csinálni mint amilyet mondasz neki XD
2011. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 A kérdező kommentje:

Tudom:D Eddig akármilyen fodrásznál is voltam,sose olyat csinált,mint amilyet kértem.Majd most tényleg vmi profihoz megyek,nehogy elcsessze nekem megint.

Egyszer,régen nagyon hosszú hajam volt,derékig érő,aztán már meguntam,meg nehéz volt ápolni,jó mondom elmegyek fodrászhoz,aztán levágatom.....vállig,vagy max.hátközépig érőre.Elmondtam neki mit akarok,erre levágta a szép,hosszú hajam bubira....hát már ott elsírtam magam a fodrász székben ülve.Na,azóta nem voltam fodrásznál,magamnak vágom,vagy anya vágja,igazgatja:)

2011. jún. 24. 12:07
 57/66 anonim ***** válasza:

na szóval szerintem összhatásban szép vagy, de

- elég fehér a bőröd, így szerintem jobb lenne hozzá egy kicsit világosabb hajszín, az e-mail címed alapján gondolom, hogy 94-es vagy, de szerintem többnek nézel ki, olyan 22-25 évesnek, talán ezen is segítene a világosabb haj. pl. ilyesmi színt eltudnék képzelni: [link]

- a szemöldököd tényleg nem a legjobb, de ezen nem nagy ügy változtatni

- az orrod egy kicsit nagy, de ezt jó sminkkel lehet ellensúlyozni

2011. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 A kérdező kommentje:

:)

Köszönöm neked is!Egyszer már volt olyasmi hajszínem,mint amit belinkeltél,de nekem nem tetszett,ezért is hagytam lenőni,azóta meg nem festegetem,marad ez a sötétbarnás-fekete,de amúgy se akarom festeni,mert eléggé roncsolja a hajam.

Eddig nem volt sok időm napozni,bár télen még ennél is fehérebb voltam.Mostanában napozgattam,meg majd fogok,hogy legyen egy kis színem.

2011. jún. 24. 15:15
 59/66 A kérdező kommentje:

[link]


Ahol be van karikázva,akkor nekem ott kéne vékonyabbra szedni,ugye?

2011. jún. 24. 15:21
 60/66 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés:a szememet hogyan sminkeljem ki?Tudnátok linkelni képet,vagy videókat?:)
2011. jún. 24. 15:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!