Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Holnap megyek először szoliba....

Holnap megyek először szoliba. Miket vigyek magammal? Mennyi pénzt? Nem gáz, hogyha elsőnek megyek?

Figyelt kérdés

14/L vagyok.

félek kicsit.


2011. jún. 23. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát hogy mennyi pénzt ez szolitól függ, de 500 alatt kell lennie mert általában 350-450 között mozognak az árak ha egy egységnyit megy valaki, ami némely szoliban 5, 6 perc, vagy ha turbo akkor 4, illetve simában 10.


Smink ne legyen rajtad és dezodor sem mert foltos leszel, tiszta, friss fehérneműben legyél és bugyin kívül mindent levehetsz. Én bugyit nem veszem le soha de állóban azt is le szokták sokan.


Előtte érdemes lefürdeni, radírozni is akár, de utána pár óráig nem ajánlott! Bekenheted előtte magad szolikrémmel, ezt ott tudsz venni, egy zacsi általában két alkalomra elég a legtöbb fajtából és 400 körül van az ára.

2011. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilcsi paradicsomos napozókrémet tudom ajánlani hozzá. Egyébként minden jó, amit az első leírt. :)

Ja, és dehogy gáz, hát egyszer mindenki volt "először" ;)

2011. jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jújj de aranyosak vagytok!

Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek!.:)

2011. jún. 23. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:

én is mostanában voltam elöször, és alig mertem bemenni :"D, de rendes volt a "eladó(?), mindent elmaagyarázott

15/l

2012. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!