Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak magammal?

Mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés
Hogyan ápoljam magamat úgy hogy ne keljen vagyonokat kiadnom és szép legyek? Mert őszintén szólva, ha elmegy mellettem egy nő annak általában megcsap az illata, ha ránézek egy másikra a körmei ápoltak a lábai szépek a haja csillog, a sminkjük tökéletes. Mennyit költenek ezek az emberek magukra. Mert nekem nincs pénzem arra hogy napi egy dezodort, meg egy egész rúzst elhasználjak(jó persze ezek túlzások így), de akkor is. Minden nap fürdök. Indulás előtt befújom magam dezodorral, heti egyszer-kétszer mosok hajat utána bebalzsamozom mégsem csillog. Nincs különösebben illatom sőt még néha érzem az izzadság szagomat. a körmömet vágom a kezem még is úgy néz ki mintha nem látott volna még testápolót vagy kézkrémet. Sminkelni nem nagyon szoktam magam de ha igen az is hamar lekopik.
2011. aug. 21. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Válassz valami semlegesebb illatú dezodort, és hozzá valami kellemes parfümöt.(Olyan dezodort, ami 24órás) A parfümök között is vannak olcsóbbak.(dm, rossmann) Elég csak 1-2 fújás a parfümből a kulcscsontra reggelente.;) nem kell douglasből. A parfüm is hosszan kitart. Kb. fél év-egy év. ha otthon vagy nem kell használni. Szőrtelenítésre szerintem használj epillátort. Ez éri meg a legjobban véleményem szerint, mert csak egyszer kell megvenni(már van 5000-ért is.) Ha úgy érzed megizzadtál, tarts magadnál kis törlőkendőt, amivel a hónaljadat mosdóban megtörölheted. Egyébként szerintem nem smink teszi a nőt, persze kicsit lehet azt is, abból is vannak olcsóbb termékek, és pl.: Rossmannban nagyon jó akciók szoktak lenni, amikor egy-egy márka lecseréli a termékeit. Sok sikert!
2011. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mindenből jó minőségűt kell venni.pl ha egy jó minőségű parfümmel befújod magad az sokáig fog tartani.én mindent a Fleur de Sante-tól rendelek.onnan rendelem a rúzst,körömlakkot,spray-t vagy parfümöt,sampont,testápolót(persze nem egyszerre rendelem ezeket)2 cseppet fújok a parfümből és egész nap érzem.a balzsamtól selymes és fénylő a hajam.a rúzs nehezen kenődik el.azt tanácsolom,hogy apránként rendelj az avontól vagy bármi mástól szépségcikkeket és meglátod,hatásos :) :)
2011. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek olyan dolgok amiket ha egyzser megveszel fél éig elég...fél évente egy dezodor, egy szemhéjtus, és egy balzsam nem olyan óriási össszeg. :) a műköröm meg szerintem nem valami igényeg, csak azt bizonyítja hogy lusták foglalkozni a saját körmeikkel..

Ha izzadtnak érzed magad, akkor vigyél magaddal dezodort, de nemlehet hogy az az oka hogy 40 fokban is hosszú nadrágban jársz? Elég gyakori mostanában..

A kezeid...hát, akkor lássanak testápolót. Nem hiszem, hogy nincs az egész családban egy darab se.. :) De az se egy nagy összeg, vegyél ha nincs.

Ha a sminked hamar lekopik, akkor tegyél a szemedre egy kicsit alapozót, úgy tartósabb lesz.

A haj pedig típus függő, nekem sem csillog sajnos, mégis áplot.


Én azt hiszem ezzel bőven eleget teszel. :)

2011. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sminkterméket például eurós boltokban is potom árért lehet venni. Nem azt mondom, hogy mind fantasztikus, de lehet sok jót is találni (esetleg sminkblogokon nézelődj).

Parfűmök, kölnik is sokszor vannak akciósan(Rossmannban szoktam látni), én Avonosokat használok túlnyomórészt.

Samponban is kísérleteznie kell az embernek, mire rátalál a leghasznosabbra. Esetleg citromlével kéne öblítened a hajad a végén, az talán csillogtatná.

Testápolót mindenfélét használok,abban nem tudok tanácsot adni, mind bevált eddig:)..

2011. aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ember mindig a legjobbat próbálja kihozni magából, és ez így a jó. Valószínű most még fiatalabb vagy (?) így nincs saját kereseted, amit magadra költhetnél. Viszont spórolni biztos tudsz. Illatok... Hát én most a népszerű Pink Sugart használom, alig fújok magamra (fül mögött, meg nyakra) De azt megérzik hamar az emberek, még az ellenőr is megkérdezte mi ez az illatfelhő és hogy mit használok, pedig 3k-ért már tudsz venni 30ml-eset a piacon. (ja, én is azt használok :) Na meg ott vannak az avon parfümjei,azok is nagyon jók, pl: Far Away parfüm. De hidd el a parfüm sokáig elég,vagy a Star Nature amiből kb 10 féle illat van, kilót kell fújni belőle de fix hogy megérzik, és 900Ft, azt is dicsérték már. Körmök... Sajnos engem sem áldott meg a jó isten szép körmökkel. De tudsz rajta segíteni (nem, nem a műkörömre célzok), én egy Lovely körömápolót használok, és nem törik be, és elég szépen megtud nőni arra meg már csak egy lakk kell (ja és kalcium-cink vitamin bevitel ne maradjon el, esetleg pezsi tabletta ami 350Ft) Meg mondjuk a rimmel 2 hetes körömkúrás lakkról is hallottam sok féle jót, az sem olyan drága, állítólag hosszú beton körmeid lesznek tőle :D. Kezeidet meg kend testápolóval,kézkrémmel. Én Essence kézkrémet használok (jaja...300Ft kb.) 2az 1ben kéz és körömápoló, finom illatú és nem lesz érdes csúnya a kezem tőle. De milliónyi olcsó kézkrém van,ami a táskádban is elfér az út közben is.Izzadság? Na én vagyok az izzadság példája :) Ajánlom a babapopsi törlőkendőt, finom illatú, és egy mosdóban is áttudod törölni a hónaljad...Sajnos erről nem mi tehetünk (Vagy talán a stressz?) A smink már egy drágább mulatság(attól függ mit akarsz venni), én nagy fanja vagyok a sminkeknek, gyűjtögetem is pedig nekem sincs sokszor pénzem. Alapvető egy alapozót, szempillaspirált és egy tust beszerezni talán még egy rúzst. Ha ezek megvannak, hidd el tuti király sminket tudsz magadnak csinálni,egy egyszerű cicás smink is feldobja az egész arcod.a youtube telivan sminkes trükkökkel,sok magyar ember is segít blogokban kiválogatni a jó sminkeket + videót is csinálnak. Ott tanulhatsz sok mindent. pl ( dorkasminkel )

Remélem segítettem, bocs h hosszú lett :]

17 L

2011. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!