Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép a képeken?...

Cressida kérdése:

Szerintetek szép a képeken? (nem érdekelnek a kommentek a stilusomról)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2011. jún. 24. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az uccsótól megijedtem :D am goth vagy? szimpi vagy hogy mered vállalni önmagad :D és szerintem jók a képek
2011. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

ne haragudj de miből gondoltad hogy szép?:( a képek minősége nagyon rossz, ez a smink förtelem, úgy egészében véve sajnos nagyon nem szép, és nem a sílussal van a gond mert van egy csomó lány akik ezt a ágazatot követik mégis nőiesek és szépek



[link]


[link]


[link]


[link]


nah ők szépek szerintem

2011. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
67%
Előző, ne haragudj, de szerintem jók a képek, a csaj is szép és illik hozzá ez a stilus is! :)
2011. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Stílustól függetlenül förtelem.
2011. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

13:55-ös, amiket linkeltél, azokon a lányok agyon vannak Photoshop-olva.

Kérdező, szerintem szép vagy, a sminkre egy picit tényleg jobban figyelj oda, nekem is van egy goth stílusú barátnőm, semmi gondom a stílusával, van hogy én sminkelem. :)

[link] itt meg is találod a sminkjét a Galériában, jó ez csak fotózáshoz készült, de maga a csaj nagyon szép így is, és "durván" kifestve is, veled sincs semmi gond. :)

2011. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szép lány lennél, ha nem sminkelnél/normálisan megtanulnál sminkelni.

Ezzel a kimázolással inkább ne égess minket, gothokat, légyszíves. Egyébként a fényképek minősége tényleg nagyon rossz, és attól nem leszel művészi, hogy elmosódott, szar képeket csinálsz.

A 76%-os képeivel meg az a baj, hogy a felük rajzolt pl., a másik felén meg ezek a kamufűzős lányok, ehh.

Ha szép goth lányokról van szó, nekem ők jutnak eszembe pl:

[link]

[link]

[link]

[link]

De hát ízlések és pofonok. Mialatt ezeket kikeresgéltem, addig is annyi tescos goth lányt láttam, hogy majdnem elment a kedvem az egésztől.

2011. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15:04-es, a linkelt oldalon meg a sminkek a galériéban nagyon csúnyák, elnagyoltak, és amatőrök! Én ezeket nem mutogatnám.
2011. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem az!

Ne haragudj de ennyi sminkkel és képekkel bárki nézhet ki így, még a legcsúnyább is... Smink nélkül, eredeti hajjal mutass képet és megmondom! Nem kell ez a borzalmas goth stílus (amit lemernék fogadni csak divatból képviselsz, vagy szépnek találod magad, tévesen...)


16/F

2011. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez valami borzalmas.
2011. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ki azok a goth-ok?Milyen stílus ez?
2011. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!