Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kellene kinéznie egy 13...

Hogy kellene kinéznie egy 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Linkeljetek is légyszi,ha tudtok.
2011. jún. 25. 15:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
le írni azt nem tudom,hogy hogy kéne kinéznie,mert ez stílus függő. De azt eltudom mondani,hogy hogyan nem kéne,hogy kinézzen: no szem kifestés (max. néha-néha szemceruza kihúzás,de csak évnyitóra,vagy otthoni próbára),no magassarkú általános viseletre,no mini szoknya,no kivágott felső,no iszonyat rózsaszín körömlakk, és no hajfestés.
2011. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
mint egy kislány. nem kihívóan öltözködve, nem kifestve,és nincs hajfestés. ezekre mind ráér egy ilyen korú lány. egy 13éves lány még gyerek, neki szép a bőre,nincs szüksége kenceficékre meg festékre,mert csak árt vele magának
2011. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

[link]


[link]


második voltam

2011. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Háát... köszi. Rám egyik sem jellemző,viszont a bőröm pattanásos,tehát muszáj korrektoroznom. :(
2011. jún. 25. 15:49
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
kozmetikus? a korrektorral hosszú távon csak ártotok
2011. jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Bőrdokinál voltam már fél éve és kezelem,de még mindig ilyen az arcom. Antibakteriális a korrektorom.. :D Bőrdoki meg azt mondta vékonyan kenhetem.
2011. jún. 25. 15:57
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
hát nem olyannak mint amilyeneket az utcán látsz én most vagyok 17 de 13évesen nem sminkeltem magam nem volt festve a hajam és nem voltam könnyúvérű ribanc éés csodák csodájára mégis "felnőttem" és túléltem. szóval semmiféleképpen ne legyél olyan mint a sok idióta akiket látsz esetleg filmekben tv-ben klippekben iskolában és egyéb helyeken :))
2011. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
én is 13 vagyok. :) nem sminkelem magam, nem festem a hajamat, de mégis sokan néznek 15-16nak (inkább 15.) de mégse festem magam semmivel. :) xD kozmetikushoz se járok. : D
2011. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt bírom, hogy egy 14 évest már idősebbként kezelnek, egy 13 évest meg mint egy kisgyereket... Nem azt mondom, hogy sminkeld magad agyon, meg fesd a hajat stb., de azért egy 13 éves gyerek már korántsem annyira pici... Az olyan időseknek már van alakjuk ( a többségnek), már kamaszodnak. Szerintem nyugodtan lehet nőisesebb ruhákba lenni, persze nem mélyen kivágott fölső, meg pi.csamutogató gatya, hanem normálisabb... Mondjuk egy garbó ilyesmi... Egy 13 éves már korántsem olyan kicsi, mint amilyennek sokan vélik és ez így van rendjén. :)
2011. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
sztem is utolsó válaszoló igazad van. ;) mindenki olyan ruhát hord ami neki tetszik. :D engem sem érdekel más véleménye. :D én is csak annyit tudok mondani h ne sminkeld magad, hanem öltözz nőiesebben, de igazából mind1 milyen ruhákba jársz ha neked tetszik. :)
2011. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!