Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted hogy kell egy 15...

Szerinted hogy kell egy 15 éves lánynak kinéznie hétköznapokon, télen?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy milyen ruha tetszene nektek, milyen kiegészítők, cipő. :) 163cm vagyok egyébként, rövid lábakkal, normális testalkattal.
2010. nov. 12. 14:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Jaj, kifelejtettem, hogy te sminkelnéd-e magad a helyemben és hogy ha igen akkor hogyan. :)
2010. nov. 12. 14:03
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi smink, semmi feltűnő ruha. Olyan, amiben csini, de nem fázik. Nem pontosan értem a kérdést.
2010. nov. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Melyik részét?:)
2010. nov. 12. 14:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Pici smink, és a suliban ne legyen ki a hasad, derekad, ez nem oda való. Legjobb lenne persze, ha a hidegre való tekintettel máshová is rendesen, melegen öltöznél fel.
2010. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Farmer/szoknya+vastag harisnya, csizma, pulcsi, alatta valami normális felső. Nem kell smink.
2010. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
no smink
2010. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkit pontoztam! :) Esetleg valaki tudna képet küldeni?
2010. nov. 12. 14:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát semmiképpen ne öltözz úgy mint a 25-30-as korosztály, mert tinilány vagy nem pedig felnőtt nő. Találd meg a középutat. Kerüld a túl magas sarkú cipőket, nagyon rövid szoknyákat meg a rövid kabátkákat, csiricsáré, csúnya anyagú ruhákat. Ne fesd a hajad egyáltalán. Nagyon minimális sminket hordhatsz (korrektor, ha van rajtad pattanás, kis szempillaspirál, átlátszó szájfény vagy ajakápoló). Könnyű hidratáló (de NEM ránctalanítót!!) krémet is használhatsz az arcodra.

24 N

2010. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk, úgy ahogy neki tetszik?
2010. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hátköznapok; tehát itt iskolaidőre és hétvégére gondolok. :)

Nadrág: Csőnadrág(alá cicanadrág, mert nagyon hideg van)

Felső: egy kis csinos, elegáns felső(kötött,hosszított,ami nem túl vékony)

"Cipő": egy közepes méretű csinos csizma...(nem hosszú, de nem is vékony)

Kabát: valami kötött, vagy melegebb téli kabát, ami jól is mutat.

Sapkát: azt mindenképp hordj, mert megfázik a füled...Vannak a sapkákból is nagyon csinosak.;) Boltokban válogathatsz.

Kiegészítő: egy szép kis ragyogó fülbevaló, esetleg ruhához illő karkötő(más szerintem ne nagyon!).

UI: azért egy képet linkelhettél volna magadról, vagy kicsit több leírás magadról és máris megkönnyebbítenéd a dolgunkat.;)

2010. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!