Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hogy kéne öltözköd...

Szerintetek hogy kéne öltözködnie, kinéznie egy átlagos 13-14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 21:16
 1/10 anonim válasza:
100%
Nyilván úgy, ahogyan a kortársai. Mondjunk nem kéne r*bancos hodjáróban járni, meg átlátszó felsőben és köldök-fölött-végigérő blúzban, de amit mostanában a 13-14 évesek hordanak, az elmegy.
2011. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem farmer,póló,vmi cipzáros felső,vmi iylesmi.átlagosan.
2011. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyat, amire ha ránézek így 21 éves fejjel azt mondom, hogy "gyerekes". Ehelyett a többség olyan ruhában jár, hogy némelyiket már én sem venném fel:D
2011. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Úgy bírom az ilyen fajta kérdéseket. A válasz az: úgy ahogyan neked tetszik ne akarj másoknak megfelelni mert úgysem fog mindenkinek tetszeni ahogyan öltözködsz.:)
2011. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
már picit nőiesebb kiegészítőket is lehet belevinni egy 13-14 éves lány öltözködésébe (pl. táska, kiegészítők), de magassarkú iskolára még nem való (meg úgy egyébként sem, max. a 17-18 éveseknek), de ebbe nem számít bele természetesen az 1-2 cm-es kis sarka pl. a csizmáknak.
2011. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Minél színesebben öltözködik valaki, annál jobb. A kivágott felsőt és miniszoknyát sehol sem nézik jó szemmel. Az átlátszó ruhákat úgyszintén. Téli időszak jön, tehát hosszú farmereket kötelezően viselni kell. Hosszú ujjú vagy rövid ujjú pólók. Ezek lehetnek egyszerűek, mintásak, különböző szabásúak. Azt veszem észre, hogy mostanában a teszkóban is beszerezhető kis kötött kardigán a menő. Szóval abból is érdemes beszerezni legalább 2-3 darabot. Ha teheted, akkor feketét semmiben ne vegyél fel, mert most nem menő. Apró virágok, pasztell színek és "cuki" kiegészítők. A SillyBands már nem menő.
2011. okt. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nem kell így lenézni a 13-14 éves lányokat, hogy egyszerűen öltözködjenek. most kezdődik az énjük kialakulása, persze hogy próbálgatják hogyan nézhetnek ki, stb.

szerintem én jól öltözködöm, próbálok minél egyedibb lenni, valamennyire divatos is.

cipők:

[link]

[link]

[link]

[link]


kék, szürke, fekete gombos pulcsik, főként ingek és blúzok , ujjatlan pólók, sálak, kendők, táskák (ált. műbőr vagy sima textil), szövetkabát

[link]

[link]

ilyesmi sapival

:)

2011. okt. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

Tulajdonképpen bárhogy, csak ne legyen túl kihívó. Fiatalabb vagyok, de agybajt kapok attól, amikor a 8-os lányok szarrá fagynak, de ki nem hagynák, hogy divatbemutatót tartsanak. :D Ráadásul a suli körül mindenhol macskakő van, ők meg magassarkú térdcsizmában tipegnek farmershortban, csőtopban és vékony kabátkában, csak hogy látszon az alakjuk. :D Ha nem vagy ilyen, máris tökéletes. A barátikörömben a legtöbb 13-14 éves csaj csőnadrágot hord, kockás inget, Too Late órát és olyan tornacipőt, amilyet én tesire veszek fel. :D Na ilyen a tök átlagos. De ha kicsit is ki akarsz tűnni a tömegből, kerüld a tornacsukát és a kockás ingeket.

Egyik válaszolónak: Mégis mit jelent a "nem menő"? Én hordok Silly Bandzet, és nem azért, mert mások is, hanem mert színesek és feldobják az öltözködésemet. Mert hogy a ruháim 90%-a fekete. :D Jajj nem vagyok menő. :,(

2011. okt. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nem számít,hogy mi a menő,öltözzön úgy ahogy ő akar,meg ami neki jól áll.(és amire van pénze)nem az alegfontosabb hogy mi a menő.nem mindig.
2011. okt. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem a polo és a farmer gatya a kedvencem
2011. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!