Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék nőies, csinos,...

Hogyan lehetnék nőies, csinos, de nem ribancos?

Figyelt kérdés

Szeretném megváltoztatni a stílusom,mert most érzem azt,hogy már "kinőttem" a tinis ruháimból,a farmerból,a tornacsukából,az már nem én vagyok.Szeretnék csinos,nőies lenni,egy új stílust kialakítani magamnak,de nem szeretnék ribancnak se tűnni,és nem akarok tucat se lenni.

Szoknyáim/ruháim nincsenek,magassarkúm sincs,túl sok kiegészítőm és nőcis ruháim sincsenek,inkább csak farmerek és pólók,de nem igazán kombinálhatóak.


Hosszú,fekete,hullámos hajam van,sötétbarna,mélyen ülő szemeim.Enyhén barna a bőröm.Az alakom homokóra,széles a csípőm,lapos a hasam,van derekam is,a melleim átlagosak,de a fenekem nagy és vastagok a combjaim.

Mit tudtok tanácsolni?:)

17/L


2011. jún. 25. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát neten sok ilyen oldal van ami divattal foglalkozik és mutat trendi csajos utcai öltözködést...

Szerintem neked körte alakod van...

2011. jún. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:)

De az nem lehet,mert a vállam ugyanolyan széles mint a csípőm.

2011. jún. 25. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyáron a csini saruk várnak a boltokban! Nagyon szépek, és nőiesek:

[link]


Vannak nagyon szép nőies blúzok is, amik nem csillagászati áron kaphatóak:

[link]


Vegyél fel szoknyát is, hiszen ettől leszel igazán nőies:

[link]


És ne kerüld a ruhát:

[link]


Természetesen mindent boltban nézz meg, hiszen mindenkin máshogy állnak ezek a ruhák. Attól, hogy nőies akarsz lenni, nem feltétlenül kell csak szoknyát hordanod, hiszen egy jó nadrág is lehet nőies. Ha úgy érzed nagy a feneked, és vastag a combod, akkor ha lehet tegyél ellene. Kezdj el sportolni. Futni, biciklizni. Minden nap igyál meg legalább 2 liter vizet (kerüld a cukros löttyöket!!!).

2011. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!