Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mi kell ahhoz,...

Fiúk, nektek mi kell ahhoz, hogy azt mondjátok valakire: jó csaj? (bővebben)

Figyelt kérdés

Milyen haj, smink, öltözködés, személyiség, egyéb jön be általában? Minél több ember véleménye érdekelne.

A jó csaj alatt ne azt értsétek, hogy "dugnám", hanem akit tényleg elismerően néztek végig.


2011. jún. 26. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki jó csaj úgy, hogy nem a dugnám kategóriába ahhoz nem kell kiemelkedően szépnek lennie. Elég ha ápolt és olyan a személyisége. Nehéz megmondani igazából minden fiúnak mást jelent ez a jó csaj, de mindenképp legyen magabiztos, céltudatos és tudjon gondolkodni.

A dugnám kategória egyszerűbb oda csak jó csöcsök kellenek.

A szép csajhoz, szép arc, jó test.

Az ideális csaj meg az összes együttvéve: tud gondolkodni, magabiztos, jó az alakja és szép az arca.

2011. jún. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Ne hordjon csőgatyát/cicanacit, ne fesse a haját, és ne hallgasson kőkori tuctuct...
2011. jún. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
ha a strandon a vízből kijön, leázik róla a smink, meg a hajából a lakk, és ha eléd áll nem takarja ki a napot és még akkor is jól néz ki, akkor ott vagy a toppon
2011. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi a baj a csőgatyával? Azt még értem, hogy nem kell a festett haj, mert jobb a természetes, de miért gond, ha feszülős alsó van rajta?
2011. jún. 26. 11:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ne legyen agyon sminkelve, legyen természetes, ne plasztikbaba legyen,és nekem személy szerint a hoszabb hajú csajok jönnek be
2011. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Igazából én ezt nem nagyon szoktam használni, mert szerintem a csaj az egy elég lenéző szó, de szerintem egy lány attól lesz helyes, ha természetesen néz ki. Magyarul nincs rajta kivágott felső, amiből minden ki van rakva, mint a piacon, meg olyan alsó, ami annyira rövid, hogy szinte bugyi. Ne vegyen fel szivacsos melltartót, meg hasonló "látványfokozó" elemeket, mert az már undorító. Smink ugyanúgy ne legyen, tehát lényegileg szerintem egy lányt az tesz széppé, ahogyan eleve kinéz. Aki meg úgy gondolja, hogy úgy szebb, ha ezeket használja, annak valószínűleg gond van az önbecsülésével.
2011. jún. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert csőgatyát csak ribancok hordanak.
2011. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Ne legyen sok smink rola legyen szép formás feneke szép comja melle és széles csipo kedves arc:P és ne legyena csaj nagyképu:)
2011. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi van? :D Nem tetszett a válasz? :(
2011. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Szia! Bár fiuk véleményét kérted, én mégis úgy érzem írnom kell. 28éves vagyok, boldog feleség, és egy csodálatos 3éves kislány édesanyja. Már túl vagyok a "be kell dobnom magam" korszakon, ami NAGYON NEHÉZ!!

Elég érdekes dolgokat írtak előttem a srácok... kár, hogy fénykép nincs mellékelve!

Semmi smink meg csőnaci?????? Ez komoly???? Biztos olyan srác, akit az ilyen lányok nem vesznek észre.

Jó csaj az, aki úgy tud sminkelni és öltözködni hogy van egyénisége, bája és csak annyi festék rajta, hogy még természetes maradjon. Ehhez...

Smink:

Bőven elég picikét szemceruzával kihúzni a szemed, kis spirál, és ajakápoló vagy max. világos szájfény, persze télen egy kis arcpirosító is. ENNYI!!!!!!!!!! A vakolatot felejtsd el! Nincs az a pasi, aki szereti az arcról a festéket csókolni! Hajfestés és műköröm aranyszabályai: Itt is a természetességre kell törekedni, ízléses kis mintát válassz. Akkor válaszd ezeket a szépítő eszközöket, ha mindig rendszeresen tudsz járni! A lenőtt dolgok.... hát... nem épp vonzóak.

Ruha:

Fontos,hogy megtaláld SAJÁT ízlésed. Vegyél fel olyan ruhát, ami illik az alakodhoz és azt ki is emeli. DE!!!!!!!! A kevesebb néha több! Ez esetben azt kell érteni, Ne mutass magadból túl sokat, csak annyit, hogy felfigyeljen az a bizonyos, és közben még is megmaradhatsz titokzatosnak.

A legjobb, amit írhatok. Ha nem a "megdugnám" kategóriába akarsz tartozni, akkor ne az érdekeljen mitől lehetsz "jó csaj"! Légy önmagad, élvezd az életet, az ízeket, illatokat. Magadnak akarj tetszeni. Az igazi ERRE fog felfigyelni!

Sok boldogságot!

Üdv: Mesznerné Szandra

2011. jún. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!