Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jelentkezhetek a miss hungary-...

Jelentkezhetek a miss hungary-ra? :

Figyelt kérdés

Pár adat rólam:

-180 cm vagyok

-57kg

-szőke haj[nem festett.]

-kék szem.

18éves vagyok.


és egy pár kép rólam.:


[link]



[link]



[link]


[link]



[link]


köszi!


2011. jún. 26. 12:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
43%

NEM.

1. Idén már nincs lehetőséged, majd talán jövőre.

2. A lábadon látszik, hogy a sportot hírből sem ismered, bár nem látszik a többi. Gondolom tiszta sor, hogy van bikinis felvonulás.

3. Az arcod tényleg "fura", és ezek a fejek, amiket vágsz, áááááá....!

4. Követelmény, hogy meg kéne szólalni értelmesen, és aki ilyen hül.yepi.csa pózokban áll, meg itt teszi fel ezt a kérdést, hát khm...nem nézek ki belőled két értelmes mondatot. Nem véletlen, hogy a jelöltek általában főiskolások, egyetemisták, és nem mondjuk szakmunkást végzett varrónő, pedig köztük is van csinos bőven.


Mivel a verseny célja, hogy nemzetközi porondon is megállja a helyét a jelölt hölgyemény, és ne égessük le már magunkat (megint), hogy meg se tud mukkanni angolul, szerintem csak jó nyelvtudással jelentkezz.


Addig sűrűn látogasd a kozmetikust, tanulj meg előnyösen sminkelni, és ezerrel kezdd el formálni a tested, mert ezek a formátlan piszkafa virgácsok siralmasak. Jövőre talán! lehetne esélyed.

Mondom talán....

2011. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az utolsó válaszolónak is.:)

Egyébként 3nyelvet beszélek.

Angol,Francia,Német..na meg a magyar.:))

az angol az anyanyelvem.:)

2011. jún. 26. 13:09
 13/64 anonim ***** válasza:
84%
Ezek szerint nem is vagy Magyar?
2011. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
67%
Sok a sminked, de nincs baj az arcoddal. Akkor ezzel az erővel én is jelentkezhetnék, vagyok olyan szép simán, mint te és a testem is jó!
2011. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
100%

Hú az előzőtől jól megkaptad... Szerintem szép vagy, bár én szépségversenyre több okból se mennék a helyedben. Nem a kinézet miatt, de ott egyre több a szanaszét műtött, plasztikázott lány, ami szerintem elég igazságtalan, ráadásul köztudott, hogy minden szépségverseny meg van bundázva.

Modellkedésen gondolkodtál már? Jó alapanyag lennél akár fotómodellnek, bár nem tettél fel smink nélküli képet, szerintem simán is szép lehetsz.

+ 1 jó tanács: ezt a fekete szem körbemázolást felejtsd el, nem előnyös!

2011. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 A kérdező kommentje:

Nem,nem vagyok Magyar!

Londonba születtem.:) 10éves koromig éltem ott.

2011. jún. 26. 13:14
 17/64 A kérdező kommentje:
13:12 nagyon köszönöm neked is!:)
2011. jún. 26. 13:16
 18/64 anonim ***** válasza:
36%

Piszkafa lábaid vannak, semmi nőiesség nincs az alakodban!


29/F

2011. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem szép vagy, jelentkezhetnél. :) Amúgy akkor angol vagy?
2011. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 A kérdező kommentje:
13:18 Köszönöm! Igen Angol vagyok!:)
2011. jún. 26. 13:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!