Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jelentkezhetek a miss hungary-...

Jelentkezhetek a miss hungary-ra? :

Figyelt kérdés

Pár adat rólam:

-180 cm vagyok

-57kg

-szőke haj[nem festett.]

-kék szem.

18éves vagyok.


és egy pár kép rólam.:


[link]



[link]



[link]


[link]



[link]


köszi!


2011. jún. 26. 12:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
5%

az elég szégyen.... tiszta szégyen... még a magyar versenyeken is külföldiket kell pátyolgatni, hát az eszem eldobom, b+ menj haza, aztán ott versenyezz

bár ha én angol lennék, sosem jönnék Magyarországra, de te tudod

2011. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:

1. szerintem simán jelentkezhetsz, van benned valami különleges, és szép is vagy


2. bocs az offért de megkérdezhetem hogy milyen módszerrel tanultál meg magyarul?nem volt nehéz megtanulni?

2011. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 A kérdező kommentje:

Utolsó!


De nagyon nehéz volt! Nyelvtanárhoz jártam.15éves koromig.:)

10évesen kezdtem el tanulni a magyar nyelvet,amikor ideköltöztünk..és 15koromig jártam nyelvtanárhoz..és a nyelvtanár segítségével megtanultam..bár még mindig nem teljesen..jól!:) De remélem,hogy menni fog ez joban is.:)

2011. jún. 26. 15:27
 54/64 anonim ***** válasza:

Szerintem bártan jelentkezhetsz..Az hogy külföldi származású vagy, hát Istenem..Nem vagyok rasszista, de akkor már inkább egy angol, mint egy néger vagy arab(amikre volt már példa).

Nagyon szép vagy, bár a smink az nekem sem tetszik, szerintem amilyen szép az arcod, elég egy kis alapozo, meg szempillaspirál+szájfény.:)

A magasságodért meg irigyellek, legyél rá büszke.:)

Ja, és tényleg csak jövőre tudsz jelentkezni, az ideire már meg vannak a döntősök.

2011. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ha ezen már nem is tudsz a következőre jelentkezhetsz.Jó az alakod,szép vagy, a különleges arc az pedig még egy plussz amire büszke lehetsz :) Szóval szerintem hajrá!Sok sikert! :D
2011. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
nem vagy csúnya. :DDDD jelentkezz!! egy próbát megér. :)
2011. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
Hát, aki 4 nyelven tud, az engem nem érdekel, hogy nem magyar, főleg ha angol, azokkal nem tudom mi bajuk van itt egyeseknek. Mikor tele van az ország román, ukrán stb. származásúval, akkor csak jó, ha ilyen is van. Egyébként elsőre fel se tűnt nekem, hogy ne lenne magyar, csak mikor olvastam
2011. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:

Már írtam ide egyszer, de még egyszer megteszem mivel a jelentkezésnél az utolsó legyen, ami visszatartson, hogy nem magyar az állampolgárságod!

Vágj bele, ha van kedved tényleg.


Megkérdezhetem, hogy kerültetek Mo.-ra?:) Nem hiányzik Anglia? Kis hazánkra inkább az jellemző, hogy elmennek mithogy jönnek, pláne Angliából.

Amúgy ennyit az általánosításról, hogy az angol nők rondák, kövérek és alacsonyak :D

Szép vagy :)

2011. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
13%

az elég szégyen.... tiszta szégyen... még a magyar versenyeken is külföldiket kell pátyolgatni, hát az eszem eldobom, b+ menj haza, aztán ott versenyezz


most ez miért baj, hogy ez a véleményem? aki lepontozott, homályosítson már föl

2011. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
most is megmutattad, milyen kulturált ország vagyunk mi :)
2011. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!