Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Smink nélkül hogyan tudnám...

Smink nélkül hogyan tudnám felturbózni a kinézetemet?

Figyelt kérdés

arcomra gondolok első sorban, ceruzával javitok a szemöldökömmel mert az borzalmas, meg néha szájfény, de ennél többet nem akarok magamra kenni

kiegészitőket vegyek? milyeneket?

17L


2011. jún. 27. 08:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

a kis provokatőr dagadtazónak üzenném, hogy közel sem vagyok a modellalkathoz, mégis van pár pasi, aki rendesen csapja nekem a szelet. szerinted ez mi, ha nem kisugárzás?

normális, alkathoz illő ruhák, visszafogott smink, kedves mosoly, és önbizalom. nem mondom, h forognak utánam az utcán, de volt már, h egyeseknek megakadt a szeme rajtam. :)


kérdezőnek: lógós fülbevalók, ami illik a stílusodhoz, egy kis szempillaspirál, púder, hogy matt legyen az arcbőröd.

ennyi pont elég, h ápoltnak nézz ki.

2011. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

09:31

"én személy szerint szájfényt sem szoktam tenni az ajkaimra, az már réges rég kiment a divatból"

Hát neked nem kéne tanácsokat osztogatnod...

2011. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

A szempillaspirál tényleg jó ötlet. Esetleg egy-két színes rúzzsal is feldobhatnád az arcodat. Most nagyon divatosak a szép rózsaszínes árnyalatok ;]


Az ékszer is jó ötlet: nyakláncok, fülbevalók. Rengeteg szép ékszert lehet kapni viszonylag jó áron a C&A-ban, vagy a H&M-ben.


Esetleg nézhetsz valami hajbavalót is: például díszített hajráf, vagy hajtű/kontytű, vagy virágos hajgumik ;]

2011. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenki válaszát!:) mindent kipróbálok és meglátom mi áll jól a legjobban:)

a kisugárzás szerintem sem testalkat függő, de ne vitatkozzunk ilyen apróságokon, ne bántsuk meg a másikat (akaratlanul is) :)

2011. jún. 27. 11:52
 15/23 anonim ***** válasza:
Havonta 1x megyek kozmetikushoz ő megcsinálja a szemöldökömet, be is festi.
2011. jún. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

Először is szeretném tisztázni a dolgokat, én nem molett, vagy teltebb lányokra mondtam, hogy nincs kisugárzásuk, hanem a dagadt, kövér nőkre, akik falnak mint az állatok, és nem mozdulnak ki otthonról egy lépést sem. Ez az ami elszomorító személyi edzőként, látni, hogy csak tömik a zsíros, Mcdonaldos hamburgereket magukba. Ezekben pedig semmi kisugárzás nincs, és igen is tehetnének ez ellen!!


Ha csak egy picit figyelnének oda a táplálkozásukra, de istenem, több mint 1 milliárd felnőtt túlsúlyos, és ez az adat csak egyre nő. Rengeteg ember hal meg ez miatt.


Jobb lenne először elgondolkozni a szavak jelentésén véleményem szerint, mielőtt ok nélkül támadnánk. Sokan jöttek már hozzám túlsúllyal, hogy egészségügyi problémájuk mellett, nem is érzik magukat igazán nőnek, NA aki egyáltalán nőnek sem érzi magát, annak hogy lehetne kisugárzása?! Ez az amiről beszélek, és igen, elkezdett keményen edzeni, változtatott az étrendjén, megtanulta a kitartást és a küzdést és sikerült elérnie egy molett, telt kategóriát amiben ő is jól érezte magát, és igen, akkor már volt kisugárzása. :)


Az az igazság, hogy amelyik oldalon többen állnak,azt vesszük normálisnak., és például az Egyesült Államoknak 64%-a már túlsúlyos... ezeken kéne elgondolkozni.

2011. jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

jó ötlet a kiegészítő, szerintem az is sokat dobhat a kinézeteden, hogy piros nyaklánchoz, pirosra lakkozod a körmeid :)

a szájfényt nem ajánlom, az már tényleg idejét múlt, főleg ha így csillog is..:D áá borzasztó amikor látom az időseken..:D a Müllerben, meg a Calire's-ben láttam ilyen kóla ízű szájfényt, az nem csillog, de nagyon jó az íze, na azt ajánlom:D a fiúk is szeretik :), és még sem fognak tőle csillogni..:D meg szerintem az már nem is a szájfény kategória..:D folyamatosan látom üzletekben leakciózva, de hát senki sem veszi, nem is hiába..:D

2011. jún. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
51%

Kedves személyi edző!


Ott kezdődnek a problémák, hogy a magad fajták csak odáig jutnak el, hogy a "kövér nők" egész nap hamburgert zabálnak, és különben is, ha nem lóg valami a szájukból, már rosszul vannak. Ez egy elég undorító sztereotípia! Biztosan nem mennék olyan személyi edzőhöz, aki így gondolkodik.

2011. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Utolsó,ott a pont...nem véletlenül van így lepontozva...aki így lenézi azokat akiken van egy kis felesleg ,esetleg több,nem biztos,hogy zabálás miatt van...személyi edzőként tanulnod kellett esetleg pajzsmirigy alulműködésről...ismerős fogalom ??????????"kedves" személyi edző
2011. jún. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
jaaajj istenem így védeni a kövér embereket...te jóó ég.... szerintem sincs azoknak a nőknek semmi kisugárzásuk, és istenem, nem a szép kisugárzás miatt néznek utánad,hanem mert vonzza a figyelmet h a háj ide-oda rángatózik..., elhiszem h van önbizalmad,ezzel nincs baj, de hogy ilyen pofád legyen rá, és itt ugass a gép előtt, ááá..:DD és igen, ilyen emberek is vannak! látszik am hogy azok vannak többségben a kövér emberek mellett akik egész nap a számítógép előtt ülnek, és nem is mozognak. ez teljesen nyilvánvaló
2011. jún. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!