Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Smink nélkül hogyan tudnám...

Smink nélkül hogyan tudnám felturbózni a kinézetemet?

Figyelt kérdés

arcomra gondolok első sorban, ceruzával javitok a szemöldökömmel mert az borzalmas, meg néha szájfény, de ennél többet nem akarok magamra kenni

kiegészitőket vegyek? milyeneket?

17L


2011. jún. 27. 08:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Ott kezdődnek a problémák, hogy a magad fajták csak odáig jutnak el, hogy a "kövér nők" egész nap hamburgert zabálnak, és különben is, ha nem lóg valami a szájukból, már rosszul vannak. Ez egy elég undorító sztereotípia! Biztosan nem mennék olyan személyi edzőhöz, aki így gondolkodik."


Ha úgy gondolkodnék, hogy a kövér nők, egész nap salátát esznek, és csodálatos szép nők, és vaan kisugárzásuk, akkor hol itt a probléma?! Akkor nem is kell tornázni, akkr nem is kell odafigyelni az étkezésre, és igen, ha meg így gondolkodnék, akkor te pedig úgy, hogy akkor minek menjek ha velem minden oké? Pedig nincs, ezt kéne nagyon erősen az észbe vésni, hogy nem normális az, hogy a szervezetben túl so zsír rakódik le. Csak egy elhatározás kéne, és minden lehetséges, de nem vagytok képesek tükörbe nézni úgy, hogy kinyitjátok a szemeteket, úgy igazán, hogy lássátok, valami tényleg nem oké már egy ideje..., amég erre nem vagytok képesek, beszélhetek én akárkinek is, ti megvagytok győződve arról, hogy gyönyörű alkatotok van. Sokan ezt nem képesek bevallani, ezért is ilyen sok a túlsúlyos ember ma már, és csak az okokat keresi, hogy miért nem fog edzeni, mint ahogy most is tette egy előttem szóló. Egyébként, a fogyáshoz még személyi edzőre sincs szükség , elég esténként egy kis futás, majd még több, még több, és így tovább.


Továbbra is kihangsúlyozom, hogy én nem a teltebb, molettebb nőkre mondtam,hogy nincs kisugárzásuk. De ha Önöknél, 200kgnál kezdődik a gyönyör, akkor gratulálni tudok.

2011. jún. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Személyi edzőként biztosan tanultál anatómiát. Az még nem jutott eszedbe, hogy ha egy 100+ -os embert elkezdesz futtatni, akkor még jobban tönkremennek az ízületei? Te nagyon okos.
2011. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"jaaajj istenem így védeni a kövér embereket...te jóó ég.... szerintem sincs azoknak a nőknek semmi kisugárzásuk, és istenem, nem a szép kisugárzás miatt néznek utánad,hanem mert vonzza a figyelmet h a háj ide-oda rángatózik..., elhiszem h van önbizalmad,ezzel nincs baj, de hogy ilyen pofád legyen rá, és itt ugass a gép előtt, ááá..:DD és igen, ilyen emberek is vannak! látszik am hogy azok vannak többségben a kövér emberek mellett akik egész nap a számítógép előtt ülnek, és nem is mozognak. ez teljesen nyilvánvaló"


nem vagyok kövér és nem tartom helyesnek a folyamatos zabálást és döglést,de van kis különbség azok között a kövérek között,akik zabálnak,és azok között,akik betegség miatt híztak meg....

2011. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!