Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Duci lányként hogy lehetnék...

Duci lányként hogy lehetnék csinos?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok.

Tippek? :)


2011. jún. 27. 15:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%

Hajad mindíg legyen szép, és gondozott. Ezt egy hajvasalóval 10 perc alatt meg tudod oldani :) Ez nagyon roncsolja sajnos, ezért érdemes havonta 1x fél cm-t levágatni belőle, bár most találtam egy hihetetlen jó pakolást, és hővédőt

Pakolás: Serical Latte/ carotta 800 Ft

Vasaló : Remington - Ebből bármeik jó, az enyém 7000 Ft volt

Hővédő & Hajlakk, Sampon : Syoss

Hajlakkból a strong hold a legjobb, egész nap kitart :)

Hosszabb hajat javaslok mindenképp :) Ez Nyújtja az arcot, és elvonja a figyelmet a tokáról / Ha van/

2011. jún. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :))
2011. jún. 27. 15:53
 13/18 anonim ***** válasza:
78%

A sminkelés, és az arcápolás is nagyon sokat nyom a latban :)

Problémás bőrre a garnier pure active termékcsaládot javaslom. Nekem nagyon bevált, de vigyázni kell vele, mert borzasztó erős, és nagyon kiszáríthatja a bőrt. Érdemes hidratáló krémet is használni melléjük. Ha annyira nincs nagy gond, a garnier pure 3 in 1 bőrradírt ajánlom :)

/1000 Ft minden garnier pure active termék/

Nagyon fontos az alapozó, de ugyebár az sem mindegy mien :) Az én örök kedvencem a maybelline affinitone alapozó. Gyönyörűen fed, és lehellet vékony réteg elég az arcra. Szépen igazodik. Én hintőporral világosítom, mert elég fehér a bőröm, és fel is szívja a felesleges alapozót. Kis pirosítót is használj, szerintem borzasztó jól néz ki :)

Szemceruzából az avont és a lady ann-t ajánlom, nagyon szépen fognak, és sokáig tartanak. Nagyon előnyös a szem sarkába a fehér szemhélypúder :) Megnyitja a tekintetet és érzékibb hatást kölcsönöz :)Szempillaspirált is érdemes márkásat választani. Az avonos hihetetlen jó én a Super Curlacious-t használom, gyönyörűek lesznek a pilláim :)


Alapozó : 2000 Ft

Spirál/ Szemceruza: 1000 Ft

2011. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha esetleg további kérdésed van, akkor itt az msn címem : e_ti_e@hotmail.com

vagy facebook : [link]

2011. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
[link] Böngéssz itt, főleg az öltözködünk kategóriában? Hányas méretet hordasz (számmal)?
2011. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
2011. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
39%
Az L-XL-es méret az duci méret? :O:O:O Szerintem a duci méret az XXL felett kezdődik... :O vagy 45-50-estől felfelé :O
2011. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az :) Rám jók az L-XL es felsők, és 80-85 kg vagyok :S
2011. jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!