Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mindenhol azt hallani...

Fiúk! Mindenhol azt hallani hogy a hosszúhajú nőket jobban szeretitek. Most akkor egy rövidhajú nő már nem is tetszik? Vagy ez inkább az arcon és a megjelenésen múlik?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 14:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egy ilyen stílusú haj nagyonon aranyos és nőies tud lenni :) [link]
2011. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Istenem, micsoda problémák vannak..... Nekem aztán k.rvára mindegy milyen a lány haja, ha az ápolt és jól áll neki. Rövid, hosszú, közepes, göndör, egyenes, barna, szőke, vasalt, vörös, bla bla bla bla bla. Rohadtul nem a haja miatt (nem) fog tetszeni valaki. Kivéve az extrém szélsőségeket, tehát ne legyen ilyen:

[link]


23F

2011. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy hosszú pajeszos kopasz lánnyal szemben ültem a héven, de olyan jól nézet ki jól állt neki nagyon. Érdekes pedig a hosszú haj jobban tetszik , tiszta zavarba voltam. Na de például az Ördög Nóra haja hát az nagyon nem teszik nem tudom minek vágatta le. :D Szóval nem minden a haj! :)
2011. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
A rövid hajú lány is lehet szép, főleg ha legalább a nyakáig ér a haja, de persze sokkal szexisebb egy hosszú bársonyos ,selymes haj! engem megőrjít az arcba érő hajtincs.
2014. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
arc is számít de ha lenne pont mindenben 2 egyforma nő csak a haja 1 iknek hoszu másiknak rövid, akkor a hosszuhajuval járnék, vagy mind2 elXD
2014. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem nagyon bejön😌 valahogy a rövidebb hajú lányok vonzóbbak számomra.14 F
2019. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!