Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ha muszáj lenne...

Lányok! Ha muszáj lenne választani, melyik magasságot választanátok? 160 cm vagy 170 cm? Ti mekkorák vagytok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 14:06
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
166 cm vagyok és 170et választanám
2011. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
52%
180cm vagyok, és a 170-et választanám, akkor még nem lennék olyan drasztikusan alacsonyabb.
2011. jún. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
36%
Egyiket sem, 175 vagyok, ha választhatnék, lennék 180 is:D Imádom a magasságom, és amúgy is a magas pasik jönnek be:)
2011. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
én 160 cm vagyok és 170-et választanáám:))
2011. jún. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindenkinek!

Csodálkozom, hogy van olyan, aki 160 cm akar lenni. Szerintem is sokkal szebb a magas nő, ha jó alakja van!

Hiába cuki egy alacsony lány, de az nem SZÉP! Az csak CUKI!

Rövid végtagok, nem feltűnő, közel sem olyan szép, mint egy magas nő, szép hosszú háttal, nyakkal, végtagokkal...

Nem akarok senkit megbántani, én sem vagyok magas és szeretnék "hosszabb" lenni:)


Amúgy 165-166 cm vagyok és nagyon lennék 170 cm magas:)

Egy alacsony nő nem hordhat lapos cipőt, mert abban még kisebb lesz. Magas sarkúban sem lesz magas, csak olyan hatása van mintha azért venne fel magassarkút, mert csökött:S Egy alacsony nőnek nem áll jól a telitalpú és a nagyon magas sarkú...ezekben úgy néznek ki, mintha csupa cipők lennének a rövid lábakon.

A magas nő miért ne húzhatna magassarkút? Még sudárabb, szebb lenne benne! Húzhat lapos cipőt, abban is szép magas! Hordhat bármilyen ruhát, bármi jól áll! Magas sarkúban még szebb. még királynőibb!Ja és a magas férfiak mind passzolnak hozzájuk! 178 cm++ minden férfi.


Egy alacsony nőre nem mondják hogy királynői alkat...vajon miért?

Amúgy a 170 cm egy tökéletes magasság, nem is magas! Pont jó magasságú így egy nő.


Az alacsonyság hátrány. Rövid lábak, rövid nyak, rövid combok, rövid kar, rövid felsőtest. Platós cipőben csupacipő lesz. Nem hordhat maxiruhát, nem hordhat, hosszú szoknyát, miniszoknyát mely még inkább kiemeli a rövidséget...hosszú felsők , kabátok sem előnyösek nekik, a csípőnadrág sem, mert még inkább rövidítik a lábakat.


Szóval a 170 nem magas, az pont tökéletes!

2011. jún. 30. 15:45
 36/59 A kérdező kommentje:

Amúgy arról, hogy az alacsony lányok jobban híznak...hát nekem eltérő a véleményem...

az alacsony lányoknak sokkal jobb alakjuk van, így karcsúbbak, jobban ügyelnek, mint sok 170 cm feletti nő!

Látok sok-sok magas de elhízott, nagydarab trampli nőt, akik nem élnek a magasságukból adódó előnyökkel, pedig állítólag nekik könnyebb súlyt leadni és többet is ehetnek az alacsonyabb társaiknál és mégis közülük van több kövér...

2011. jún. 30. 15:49
 37/59 anonim ***** válasza:
Én 167 cm vagyok és elégedett, de ha választani kell akkor egyértelmű, hogy 170:)
2011. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
56%
Egyértelműen 160!!:D 163 cm vagyok, és nem, nem "CUKI" hanem szép, sőt gyönyörű.:) Nem sokkal lennél szebb, ha 4 centivel magasabb lennél, hidd el;D
2011. szept. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
Szerintem a 160 cm sem számít alacsonynak, az inkább az átlag. Én kb. annyi vagyok, és maradnék is ennél. A kérdező írta, hogy az alacsony lányok aránytalanok, meg rövidek a végtagjaik. Ez tényleg gyakran van így, de nem minden esetben. Van egy csomó, jó alakú, karcsú, hosszú lábú, hosszú nyakú alacsony csaj is. Pl. Avril is, nagyon alacsony, de teljesen arányos. Így szerintem tud királynői lenni egy alacsony lány is. [link] [link] Egyébként amennyire megfigyeltem a legtöbben azt a magasságot választanák, ami közelebb van a mostani magasságukhoz.
2011. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:

169 vagyok. Teljesen jó, én maradok is ennél. :)

Oké, hogy az alacsony lányok a cukik, meg őket szeretik jobban a fiúk (???-állítás xD) de akkor sem. :D Szeretem, ha nem 5.-esnek nézek ki.

2011. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!