Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ha muszáj lenne...

Lányok! Ha muszáj lenne választani, melyik magasságot választanátok? 160 cm vagy 170 cm? Ti mekkorák vagytok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 14:06
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
150 cm vagyok, a 160-at választanám. mondjuk úgy is 160+ leszek remélhetőleg
2011. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
Én 155 centi vagyok, és inkább maradok ennél. Ha muszáj választani, akkor az 160. Szeretek alacsony lenni:)
2011. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
100%
174 cm vagyok, és a kettő közül a 170-et választanám... igaz, szerintem nagyon is lehet szép és csinos egy alacsony nő is, de megszoktam, hogy magas vagyok, sok előnye van, úgyhogy nem cserélném el a magasságomat.
2011. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
100%

163 cm vagyok, de inkább lennék 170 centi magas.

A kedves kérdezőnek üzenném: nem minden alacsony lány cuki, és attól hogy valaki cuki, még lehet szép is, nem feltétlenül csak az egyik tulajdonságot hordozhatja. Ez a magasabb lányoknál is így van szerintem. A rövid végtagokról annyit, hogy mint egy válaszoló írta, attól hogy alacsony még nem biztos hogy rövid lábai és karjai vannak. Mondtad, hogy az nem feltűnő. Lady Gaga feltűnő a mostani stílusával, szerintem mégsem annyira szép :)

Egy alacsony nő hordhat lapos talpú cipőt, mert NEM lesz tőle alacsonyabb, nem tudom honnan vetted ezt a badarságot. Ha egy alacsony nő magassarkút húz fel az olyan mintha csupa cipő lenne és csak magasabb akarna lenni? Akkor nem gondolod hogy ez a magas nőkre is igaz?

"Ja és a magas férfiak mind passzolnak hozzájuk! 178 cm++ minden férfi." Az alacsonyabb férfiak meg nem passzolnak hozzájuk, szóval itt is van negatíva. De egy párkapcsolatban úgysem az a mérvadó hogy mennyire illik össze a magasságuk.

"Egy alacsony nőre nem mondják hogy királynői alkat...vajon miért?" Én most megkérdezném hogy miért. Régebben az emberek alacsonyabbak voltak mint a mai korban, és a királynő sem a magassága miatt tűnt annyira csodálatosnak, hanem a ruhái, ékszerei, és a nagy pompa miatt ami körülvette.

"Az alacsonyság hátrány. Rövid lábak, rövid nyak, rövid combok, rövid kar, rövid felsőtest." Ez mitől hátrány? Ha a helyzet úgy alakul még előnyös is lehet hogy az ember lánya kicsi :)

Így összességben annyit mondanék, hogy szerintem egyik sem számít rossznak, mindegyikben vannak jó dolgok.

2011. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:

egyik sem.


175cm vagyok


19L

2011. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
100%
162 vagyok, és ha választami lehetne, akkor 166-168 lennék. Igazából a 168 volt mindigis az álmom, de teljesületlen maradt :). Mégis, azt hiszem végre elfogadtam magam. Hordok Converse-t is (már évek óta, szóval mert szeretem nem pedig az aktuális divat miatt), hordok női skate cipőt is, magassarkúkat is szeretem (5, 10 és 12 cm), római szandált, flip flopokat, szóval ami tetszik, amiben jól érzem magam, felveszem. Kialakítottam magamnak a testalkatomhoz legideálisabb ruhatárat (51 kg vagyok), hozzáadtam a saját szeméyes "jegyemet"-így van benne valami egyedi is, miközben cool is, és nőies. És sok dícséretet kapok a külsőmre, sőt volt aki le is kopintott már ötleteket :). Fiúk terén sem panaszkodhatok :) (bár nem ez a fő mozgató rugóm, nem nekik kell először tetszeni, hanem magunknak a többi majd jön magától). Úgyhogy lényegében mindegy milyen magas egy nő, a kisugárzás messze fontosabb. Szerintem egy magas, és egy alacsony lány is lehet szép és nőies, csak fogadja el és szeresse magát. És adojon magára, mert igenis ez is fontos! Ő maga is elégedettebb lesz, saját magának is jobban fog tetszeni, kívülről is több pozitív válasz érkezik, ami csak még elégedettebbé teszi, és igy körbe. Egészséges önbizalma meg fog nőni, és igy keletkezik a pozitív kisugárzás :). Hajrá lányok, szeretném hogy ti is elérjétek azt, amit én elértem, hogy legyen egy egészséges önbizalmatok ami csak még vonzóbbá tesz!
2011. szept. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
100%
Annak ellenére, hogy alacsony vagyok, nem vagyok aránytalan. Egy arányos magas nő arányos kicsinyített mása vagyok. Nem értem ezt, a magasak közt is sok az aránytalan, ahogy az alacsonyak közt is. Lehet egy nő magas, 170 feletti ugy, hogy közben rövidebbek a lábai, és a felsőteste hosszú, és lehet fordítva is-ez esetben ún "nyakiglábról" van szó..
2011. szept. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:

Ha csak e közül a kettő közül választhatnék, akkor inkább 170 cm lennék, de én 176 vagyok, és semmi pénzért nem akarnék kisebb lenni..

16/L

2011. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
169 cm vagyok és a 170et választanám :D és a 173ra gyúrok :D
2011. szept. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim válasza:
57%
a kérdező jó buta lehet... szerintem a 160-as nők a legjobbak sokkal formásabbak és rengeteg szép is. nekem biztos nem kéne egy zsiráf csaj
2011. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!