Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Őszintén válaszoltok a 'Szép...

Őszintén válaszoltok a 'Szép vagyok' kérdésekre?

Figyelt kérdés

Látok olyat, hogy egy (szerintem) csúnyácskább lányra írják, hogy dehogy nézel ki rosszul, nagyon szép vagy, stb...

De olyat is, hogy egy lány nyilvánvalóan szép volt, és erre sokan letámadták, hogy de csúnya.

Ti őszintén válaszoltok ezekre?


2011. jún. 29. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én vagy bókolok, (ami észrevehető nálam)vagy megmondom az igazat
2011. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én igen. nem szépítem a dolgokat. bár a szépség relatív.
2011. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én őszintén válaszolok, de ahogy észrevettem nem mindenki... megmondom azt is ha az a véleményem róla hogy egy ribanc, de meg mondom neki azt is hogy ennek ellenére szép. (ha az) de attól hogy kur*vás még nem rondázom le. ahogy nem mondom azt egy ronda lánynak hogy szép csak hogy ne bántsam meg..
2011. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem többen válaszolnak őszintén, mint ahányan nem. Csak más az ízlésünk. Hiába mondja a fél világ egy lányra, vagy pasira, hogy milyen jól néz ki, ha nekem úgy nem tetszik, ahogy van.

Letámadni meg senkit nem szoktam, a legdurvább kritika, amit eddig írtam, az a "nekem nem tetszel, bocs" volt. Ettől még lehet az illető mások szerint gyönyörű. De áradozni sem szoktam senkiről, csak leírom, ha szerintem szép.

2011. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én akkor mondom emg őszintén,ha ismeretlen számomra pl.:gyk-sok.. :D


Ismerőseimnek nem merem/nincs szívem megmondani az igazat.

2011. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
általában leírom hogy mindenkinek mást jelent a szépség, és azután elmondom a saját véleményem.
2011. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én őszintén válaszolok.


Valószínűleg egy szebb lány képénél csak irigykedésre vallanak a negatív dolgok vagy pedig csak az egoját akarják lerombolni neki,ami elég könnyű így névtelenül:)


Egy csúnyácskább lánynál pedig a pozitívabb kommentek lehetnek neki egy kis önbizalom adó.

2011. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
igen :D
2011. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
igen
2011. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2011. jún. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!