Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Válaszoltok a kérdésekre? Kössz.

Válaszoltok a kérdésekre? Kössz.

Figyelt kérdés

A legnagyobb klasszikus művek a világ legjobb előadóitól: Nincs jobb módja felfedezni a világ legjobb zenéjét, mint a Nagy Klasszikus Gyűjtemény Klubon keresztül. Tehát miért ne élvezzük ennek a fantasztikus bemutató gyűjteménynek az előnyeit, és válasszuk bármely 4-et ezekből a kiváló felvételekből, így megtakarítva akár 102 eurót a teljes klub árból.

Plusz az előnyök a Világ Legjobb Zenéje Klubhoz való csatlakozásért: Mikor elfogadja az ajánlatot kap még: nagy árengedményt, bónuszokat, és ingyenes felvételeket mint további jutalom a tagságért. Plusz ingyenes színes havi magazint amely tartalmaz egy kiváló klasszikus zene és széleskörű pop, jazz, folk és könnyűzene válogatást. Hozzáértő csapatunk a legjobb a szakmában és elkötelezett az iránt, hogy a legjobb manapság elérhető zenét nyújtsa önnek. Az ön egyetlen kötelessége, hogy megvásároljon minimum 6 teljes árú CD-t (bár kikötjük, hogy megvásárol ezek közül 3-at a tagság első évén belül és a további 3-at a második éven belül). Ennyi az egész.

Minőségi garancia: Britannia biztosítja a minőséget már 25 éve. Az összes felvételünk szolgáltatói a világ fő lemezcégei és velük együtt jár a Britannia minőséggarancia.

10 napos otthoni próba: Ne küldjön most pénzt. Van 10 napja, hogy otthon próbálja ki a bemutató válogatást. Hogy élvezhesse ennek a fantasztikus ajánlatnak az előnyeit, egyszerűen töltse ki és postázza a megrendelőlapot még ma!



Kérdések: -Milyen ajánlatról van szó?

-Milyen előnyökkel jár az ajánlat elfogadása?

-Mik a kötelezettségek?

-Mit tudunk meg a szóban forgó szervezetről?


2010. júl. 27. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Csináljam meg helyetted a szövegértés házid? Na ne!
2010. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen. Végülis azért van ez az oldal. Am nem házi...
2010. júl. 27. 14:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Jéé én tegnap ezt "lefordítottam" :D. Az ilyen leveleket el sem olvasom, több hátulütője van mint előnye.
2010. júl. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,és köszi.:) De ez tényleg fontos lenne.:/
2010. júl. 27. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Klubon keresztül zenei gyűjteményre lehet szert tenni kedvező áron.


2. Nagy árengedmény, bónuszok, és ingyenes felvételek, plusz ingyenes színes havi magazin, amely tartalmaz egy kiváló klasszikus zene és széleskörű pop, jazz, folk és könnyűzene válogatást. Van 10 nap kipróbálni a bemutató válogatást.


3. Csatlakozni kell a klubhoz, meg kell vásárolni 6 teljes árú CD-t, 3-at az első évben, 3-at a második évben.


4. Brit cég, 25 éve működik, az összes felvételük szolgáltatói a világ fő lemezcégei.


De én a megfogalmazás miatt kihagynám az ajánlatot! :D

2010. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Hát konkrétumot nem tudok mondani csak általános tapasztalatot az ilyenekről. Egy rövidke történet:

Anyám egyszer a tv újság hátuljában bukkant egy hasonló hirdetésre. Igénybe is vette a szolgáltatást viszont mivel nem volt konkretizálva a pontos minőség és méret (egy kis medálról volt szó) ezért nem érdemes belevágni. Az ajándékot megkapod viszont nem úgy ahogyan te gondolod. Anyám esetében egy átlagos méretű medált kellet volna kapnia viszont kiszúrták a szemét egy olyan aprócska kövecskével ami még fülbevalónak is szörnyen kicsi lenne. Viszont elhalmoztak ilyen olyan reklámokkal, nyertünk 20 millió forintot meg stb stb. Kár az erőfeszítésért ingyen több rosszt hoz mint ajándékot.

Hiába mondtam neki pedig már az elején, hogy kamu ne foglalkozz vele csak erősködött. Aztán meg mérgelődött, hogy megint milyen butaságokat küldtek neki és persze én jártam a legrosszabbul mert minden egyes levelet nekem kellet elolvasni és elmagyarázni neki miről szól mert lusta és a szövegértése 0.

Tehát ha bele akarsz vágni hajrá, de nem javaslom.

2010. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!