Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes egy fog miatt fogszabá...

Érdemes egy fog miatt fogszabályzót feltetetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) a felső fogsoromban a két metszőfogam mellett jobb oldalon az egyik fogam kifelé áll, és engem eléggé zavar..:S De mellette még a szemfogam(ami tejfog)nem esett ki (14 éves vagyok, ezt kicsit furcsállom is) ezt is talán ki kéne húzni, hogy a fogszabályzót fel tudják tenni.

Az érdekelne még , hogy a fém és a porcelán (csak felső) fogszabik mennyibe kerülnének?

Válaszotokat előre is köszönöm:)


2011. jún. 30. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, érdemes! Az emberek nem azt nézik, hogy csak egy fogad ferde, hanem, hogy milyen az összkép.

Nekem a fém 100.000 Ft volt (az alsó és a felső is)

Általában két évig szokott fent lenni, mert nem csak a fogadat nézi az orvos, hanem a harapáson is állít.


Az enyémet nemsokára leszedik :D

Sok szerencsét! ;)

2011. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem fölső fogszabályzóm van, éjszakai, az 6.000Ft volt.
2011. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, nekem állandó van, magánorvosnál csináltattuk!
2011. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is megéri.

Nekem is pont az a fogam volt így kiferdülve, mára már nagyon szépen a helyére illeszkedett. 2 évig volt állandó felül, egy évig lent(fém mindkettő) és úgy féléve kaptam meg az alsó-felső éjszakait.

Nekem 50 000 volt együtt a felső-alsó állandó. Éjszakai pedig 14 000 összesen.

Igazából, egyéntől függ; unokatestvéremet is mindig visszük, neki csak a felső állandó volt 50 000 forint.

Ha megtehetitek, és van aki, mindig tudjon vinni téged(várostól függ, mi Pestre járunk vidékről) akkor én nagyon ajánlom. Az elején mindig nyögdécselős a dolog, mert fáj, érzékenyek a fogak, de az egy idő múlva elmúlik, és szerintem ennyi szenvedés megér egy szép és egészséges mosolyért. :)


15/L

2011. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:)
2011. jún. 30. 19:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon is.

Később nagyon meg fogod bánni, hogy nem csináltattad meg azt az 1 fogadat.

2011. jún. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!