Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed egy ilyen...

Mi a véleményed egy ilyen lányról ezek alapján? (lent)

Figyelt kérdés
160 magas, 50 kg, barna haj, átlagnál valamivel szebb arc. Kedvenc hangszer a dob (zenél is), éneklés (zuhany alatt főleg, pedig állítólag jó a hangja :)) rock stílusban (kedvenc együttes a H.I.M.). Öltözködés normális, mert dolgozik. Szeretne egy nagyobb tetkót (kezdetnek), a jobb oldalán, melltől csípő felettig. Rendesnek tartják az emberek, nyitott az emberek felé. Csak érdekelne mit gondoltok ezek alapján rólam. Köszi!!
2011. júl. 1. 23:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és most töltöttem a 23-at, bár még mindig max 16-ot kapok a kinézetemre.
2011. júl. 1. 23:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ez alapján egy átlagos testalkatú, laza, vagány, de rendes lányt képzelek el. Mást nem igazán lehet leszűrni, de jóarc lehetsz :) a H.I.M.-et amúgy én is szeretem.
2011. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg az a véleményem hogy beképzelt és öntelt,akinek más fényezésére van szüksége,ahhoz hogy rendben legyen a kicsi lelke.
2011. júl. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, inkább arra voltam kíváncsi, mit fognak mások kifogásolni rajtam. Pl lenéztek már a magasságom miatt (egy lány azt mondta rám, hogy egy méter és letaposott földieper vagyok). Aztán mikor kiderült, hogy dobolok, az miatt is lenéztek, mert hogy lány vagyok.
2011. júl. 2. 00:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Leszarom, azt.

Bízz magadban, nem kell interneten hülye emberek véleményére hallgatni. És ezek alapján a tények alapján pont annyira lehetsz szimpatikus is, mint unszimpatikus. Ha leír valaki magáról pár általános jellemzőt, abból még nem fogjuk tudni rendesen megítélni, semmi értelme, hogy EZ alapján mit gondolunk rólad. A hozzád közel állók véleménye számít inkább.

2011. júl. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
leírtak alapján nincs veled gond. szerintem örülj neki hogy nem vagy ufó, és neked bármilyen magas pasid lehet. hááhááá! :D
2011. júl. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szimpatikus vagy nekem,nagyon!:)

Nyugodj meg,engem is lenéznek,szinte mindig,és nagyobb okuk van rá,mint nálad.158 cm vagyok,motorozok,és szólógitározok.Ja és persze nőnemű vagyok:D

2011. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!