Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arc alapján...

Mi a véleményetek arc alapján erről a lányról?

Figyelt kérdés

Először is elnézést kérek, hogy már megint egy ilyen kérdés... De gondoltam bátorkodom megkérdezni, ha már előttem ennyien megtették!:)


Szóval a 3 kép alapján mit gondoltok? Barátságos, ellenszenves, csúnya, szép, átlagos, kor? stb...

Melyik haj áll jobban? A természetes hullámos, vagy az egyenes?


[link]


[link]


[link]


2010. febr. 16. 16:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem 15-16 éves lehet, és nagyon kis kedves arca van, biztosan nagyon jófej csajszi :) A hullámos hajjal a legszebb szerintem :) Az egyenessel inkább tömeglánynak tűnik, de a hullámmossal egészen tündéri :)
2010. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem 15-16 éves lehet, és nagyon kis kedves arca van, biztosan nagyon jófej csajszi :) A hullámos hajjal a legszebb szerintem :) Az egyenessel inkább tömeglánynak tűnik, de a hullámossal egészen tündéri :)
2010. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
Aranyos lány, kimondottan csinos. Nekem az első képen tetszik a legjobban, hullámos hajjal.
2010. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

szia, szerintem az egyenes haj jobban áll, mert vékonyítja az arcod, de göndören se rossz :D szereintem csúnya semmiképp se vagy, inkább olyan átlagosan szép. nem tok dönteni a kettő közül :S:D

am nekem szimpi vagy(mondjuk h valaki ne legyen nekem szimpi arra nagyon rá kell szolgálnia:))

ja és végre vki nem csücsörít, meg nem felülről fényképez! az nagyon "ütnivalóvá" tudja tennia fejet xD

16/L

2010. febr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Sztem is aranyos lány lehet, az 1. és a 2. képe tetszik a legjobban az elsőn fiatalosabb(kislányosabb) természetesebb kb 15 évesnek a másodikon viszont nőiesebbnek ott 18 nak is kinéz.
2010. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Az én véleményem( ne vedd sértésnek mert nem annak szántam)

- a második képen a legjobb a haja

-vidéki lány lehet

-komoly,erős állkapcsa van,ez miatt nem tetszik az arca

-átlagos lány,nem csúnya de nem is szép

-amit látni az alakjából az nem rossz..

-viszont tetszik,hogy természetes az arca,és nem használ erős sminket

- talán 15 és 17 év körüli lehet( még fiatal)

-mindhárom képen mosolyog,szóval alapjáratban vidám lány

-de mégis az első kép "tetszik" mert ott még önmaga,és nem egy tucat a több ezer lányból...( a második képpel az a baj,hogy minden harmadik tinédzser így néz ki...)

23/F

2010. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%

szerintem 16-17 éves, és nekem nagyon szimpatikus vagy:) és szerintem az utlosó kép a legjobb:)

15/L

2010. febr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem 14-16 között van. Nem kimondottan szép, de különleges az arca. Nekem az álla egy picit fura. Amúgy szrintem is jó a göndör haj.
2010. febr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%
16 évesnek tippelnélek, és a kép alapján kedvesnek, barátságosnak tűnsz. Véleményem szerint pedig jobban áll a sima haj, így a 2-es és 3-as képre voksolok.
2010. febr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%

10ből 11es :) 17F

Barátságos, kedves, műveltnek tűnik. Szerintem mindkét hajtípus jól áll.

2010. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!