Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » "Irodás lányok", elmondanátok...

"Irodás lányok", elmondanátok a véleményeteket? :-)

Figyelt kérdés

Nemrég új munkahelyem lett, 20-an dolgozunk együtt, én vagyok az irodavezető. Elég hülye kérdésem lenne :) Én megszoktam, hogy a körmeimet (lábon is, kézen is)élénk színűre festem, szeretem az erős színeket. Egyébként saját körmöm van, és nem is hosszú. Ebből eddig nem volt gondom, de itt az új helyen páran megjegyezték, hogy milyen feltűnő a körmöm... Nektek volt már ebből gondotok? Vegyek vissza a színekből?


Most pl. ez van rajtam:

[link]


Köszönöm a válaszokat :)


2011. júl. 5. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

sztem nyugodtan fesd olyanra amilyenre akarod:D

ha akkor szólnának ha ízléstelen hosszú csicsás műkörmöd lenne azt még megérteném:D

2011. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát...ez iroda függő...én egy ügyvédi irodába dolgozom...és csak én meg az ügyvéd vagyunk..én van, hogy forronaciba jövök be a legnagyobb melegbe, miniruhába és társai...én ezt megengedhetem magamnak mert max kapok egy csinos jelzőt (fönököm volt h ügyfelet is hazaküldött, ha tárgyalásra nem megfelelően öltözködött...eléggé kritikus...engem még nem szolt le, hogy kicsit lazábban öltözöm)....de lehet, hogy máshol ez nem megengedhető...én itt megtehetek a fekete körömtől kezdve a kéken keresztül a miniruháig minden hasonlot...persze azért bizonyos határokon belül...domina cucc már nem biztos h pozitívan lenne értékelve:D

22L

2011. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Irodától függ, bár tény hogy forrónaci az ügyvédi irodába kicsit gáz de ha az ügyvéd úr nem szól érte annak valszeg oka van :)))


Én dolgoztam irodában csoportvezetőként, volt nekem mindenféle körmöm (mindig saját), vagy hosszú francia, vagy rövid élénkebb színű, nem szóltak meg, de azért ha tárgyalásunk volt a külföldi ügyfelekkel, akkor szolidabbat választottam. Hétköznapokra meg bármilyet :)

Ha nem is szólnak valamiért, azért tudni kell hogy mit hogy illik. Anno én főnököm (60-as úr) sem szólt volna egy jó kis fenékgatyóért vagy derékig érő dekoltázsért hiszen pasiból van, kit lessen ha ne a titkárnőt, de azért nem kell alá adni a lovat, sem pedig illetlen ruhában menni komoly céghez...

2011. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

neeeem...az ügyvéd úr nem mászott rám vagy hasonlo:) sőőőt egy alkalommal az élettársa a forronacimra annyit jegyzett meg kedvesen, hogy de sportos vagyok:) az biztos, hogy ha tudnám, hogy ez gáz nem venném fel:) de megengedhetem magamnak attól függetlenül, hogy ügyvédi iroda, mert egyéni ügyvédi iroda...négy orában vagyok csak...szoval...ez az én szerencsém:)

22L

2011. júl. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!