Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék modell lenni! Hogy...

Szeretnék modell lenni! Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Először modellügynökségre lenne szükségem Debrecen-Hajdúszoboszló-n !!!!!!

am 13 éves vagyok ...


2009. márc. 29. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is anyukád ezt engedi? Mert a tanulásra elég rossz hatással van, de nem csak arra... 13 évesen meg kell az ő engedélye is hozzá.

Közel sem egy álommeló modellnek lenni bármilyen szépnek is látszik, nem az. Persze ezt majd akkor érted meg ha kipróbáltad.


Modellügynökség:

[link]

2009. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Ó nekem van modell ismerősöm...hadd meséljek kicsit az életéről: A lány több mint 170 magas mindehez 46 kiló és az ügynökség szerint ég mindíg vastag a combja ezért fogynia kell még...

13 évesen összejött egy majdnem 28 éves férfival szerencséjére a férfinak nem voltak tiszteségtelen szándékai...


Csak 4 tárgyból bukott félévkor pedíg esze lenne...csak az a baj hogy sminkelésre és a 8-10 évvel idősebb férfiak becserkészésére és hűségpróbáira használja...


15 évesen ránctalanítőkrémmel kell kennie az arcát, folyamatosan fogyókúráznia sportolnia fodrászhoz kozmetikushoz járnia...szinte élni sincs ideje hisz azt leköti hogy szép legyen és úgy is maradjon...

A élete pedíg önhibáján kívül is egy erkölcsi fertő...mondanom se kell hogy már régen nem szűz azt persze hozzátehetem hogy az elsője egy 11 évvel idősebb férfival volt...

1-1 fotózás elött 2 órákat fodrászolják, tépik rángatják a haját amit akarsz...aztán jöhet a smink ami szerencsés esetben nem vesz igénybe több időt fél óránál de gyakori a másfél órás smink...És miután a a hajtöveid az arcát és testét teljesen megdarálták a fenti eljárásokkal kimegy a háttér elé és legyen magabiztos a fotós elött...mutassa amit a kamera látni akar...


De ez csak a munka...a hétköznapi diákélete abból áll hogy teljeskiörlésű és diétás vackokat eszik amiket ő is utál miközben a többiek tömik magukba az édességet és a finom szenvicseket...

Azt se feledjük el hogy a többiek úgy festetik a hajukat lyuggatják a bőrüket csináltatják műkörmöt változtatják a külsejüket ahogy akarják...neki mindenhez engedély kell az ügynökségtől! Persze mindez csak 25 max 28 éves koráig tart amikor majd azt mondják neki hogy már öreg és veszik fel az újjabb 13-15 éves kislányokat akiket bedarálhat a modellszakma...


Szóval ha modell akarsz lenni az ELSŐ LÉPÉS: Gondold át: Ilyen életet akarsz? Ha neked ez megfelel, beszélj a szüleiddel mit akarsz! velük már mehetsz is Castingra...JA persze a Casting...ott nemcsak annyit mondanak hogy "Kössz nem!" Szépen felsorolják a hibáidat elmondják milyen ronda vagy de úgy hogy ha eddig szépnek érezted magad akkor egyszerre száz hibát is megtudsz...Mint mondtam egy 170 centi magas 46 kilós viszonylag nagymellű (tehát nem combrahzós) lánynak azt mondták vastad a combja...Persze a karjai már olyanok mint Samunak a csontváznak de fogyjon még...fogyjon csak..

2009. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az előttem lévő egy kicsit eltúlozta...Egy modellnek vékonynak kell lennie de szerintem hülyeség hogy még fogynia kell...ha tényleg vékony nem mondanák ezt...Egy modellnek vékonynak és magasnak kell lennie ez igaz...de attól hogy egy 13 éves lány modell szeretne lenni még nem lesz mindegyiknek 10 évvel idősebb pasija...na ennyit erről..szerintem ha anyukád megengedi nyugodtan próbáld meg....az előttem lévő tuti hogy kamuzik...Nekem is van modell ismerősöm és nem ilyen...+jól tanul....na ennyit erről...:D
2009. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem a 2. hozzászóló nagyon eltúlozta. ha tényleg ilyen lenne egy modell élete, akkor senki sem lenne az-.- szerintem sem jár együtt a modellkedés azzal, hogy mindenkivel össze kell feküdni. én is modell szeretnék lenni, mégis rengeteget zabálok, de sehova sem hízok. combom 44 cm, 167 cm vagyok, 43 kiló (kicsi vagyok, de majd növök, mindkét szülőm 180 cm körüli). csak a derekam vastag, arra majd hasizmozok, mert a sok evéstől kidudorodik. jó tanuló vagyok, jó a memóriám. de ha ott ül órákon keresztül a fodrásznál, akkor nincs ideje párszor átolvasni a tananyagot?:DD am 14 vagyok...
2010. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!