Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék modell lenni. Mit...

Szeretnék modell lenni. Mit tegyek? Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
176 cm magas vagyok és 60 kg. Nagyon karcsú vagyok, tehát az alakom is megvan hozzá. Már több kozmetikus, illetve ismerős is mondta, hogy szép formája van az arcomnak is, és jó sminkelni, stb. Az egyetlen akadály, hogy nincs sok pénzem.. Kérlek segítsetek. :)
2011. júl. 26. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

nagyon sok modellügynökség van, akik tartanak mindig válogatást

engem az utcán egyszer leszólított egy lány a TrendAttack-től, és mondta,hogy jelentkezzek be egy regisztrációra..(végül nem mentem el,úgyhogy nem tudok tapasztalatokat írni sajnos)


[link]


ez a honlapjuk

2011. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menj el castingokra. De olyan helyen szerződj csak le, ahol az ügynökség állja a portfóliód árát! Ha ugyanis beléd fektetnek ennyi pénzt, akkor nekik is érdekükben fog állni, hogy kiközvetítsenek. Míg ha te csináltatsz portfóliót, akkor csak felraknak a weboldalra és kész.

Az a lényeg,hogy tényleg csak ilyen feltételekkel szerződj le még akkor is, ha emiatt több helyen vissza kell adnod a papírt!

2011. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem küldenél képet?nagyon kíváncsi vagyok:)
2011. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Keszits magadrol polaroid fotokat. Ha nem tudod milyen az akkor csak annyi, hogy sminknelkul/keves sminkkel furdoruciban lefotozod magad, nem kell semmi poz de kell elol hatul egesz alakos kozeli...

Es kuldd szet az interneten par helyen de vigyazz eleg sok ugynokseg lehuzasra megy ! A legjobb az attractive, ha oda bejutsz tuti sikered van

2011. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

amit az előzők mondtak!(:

és még valami: megnézhetem az arcod?én is kíváncsi vagyok:DD

14/L

2011. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!