Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik parfümöket szeretitek...

Melyik parfümöket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
A sztárok nevével ellátott parfümöket, mint pl. Britney Spears, Christina Aguilera, Jennifer Lopez, stb. Vagy inkább a divattervezők nevével ellátottakat mint pl. Calvin Klein, Giorgio Armani, Gucci, stb. ??
2011. júl. 6. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem a kedvencem a Magnifique lancome...de tetszik beyonce parfümje is ,a narancssárga
2011. júl. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Avril parfümjét szeretem.
2011. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Kylie Minogue parfümeit szeretem. de Christina Aguilera se rossz:)
2011. júl. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, én leginkább a parfümőrök illatait szeretem. :) De ha választani kell a kettő közül, inkább a divattervezők.
2011. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem névre megyek hanem illatra, de akkor inkább a sztárok nevével ellátottak mert tervezőket nem ismerem anniyra.. Most Paris parfümjét imádom! :) Az illata miatt, és a külseje is waah
2011. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én csak Nina Ricci parfümöket veszek,nekem ez tetszenek a legjobban.


21/L

2011. júl. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Flora by Gucci forever *.*
2011. júl. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Christina Aguilera..:)

(bocsi,ez talán off,de)még a Playboy play it sexy-nek vann nagyon jó illata...:)

2011. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem számit, designer vagy sztár illat, ha jól sikerült és illik hozzám, használom.


Túlárazott designer márkák közt vannak olyan semmilyenek, amit olcsón Avonnál is meg tudnék venni.


Sztár illatok közt találtam olyan meglepően jót, csodálkoztam is.

2023. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!