Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 177cm és 55kg...

Mit tegyek? 177cm és 55kg vagyok. Ennek ellenére a csipőm 97cm derék 66 mell 85. Nekiálltam többet sportolni, torna, bringa, futás h eltüntessem a naarancsbőrőm.

Figyelt kérdés
1 honap alatt igy 3kg ot fogytam pedig nem akartam, csak keményebb hátsót. kicsivel probáltam többet enni, mert nem akartam fogyni. Félek h még kisebb lesz mellem:( Mit tegyek h ne legyen narancsböröm és puha felsöcombom, de melleim maradjanak? itthon mki mondogatja h ne sportoljak mert fius leszek..:( de szeretnék bátran hordani rövidnadrágot. köszi a választ 19/L
2011. júl. 7. 09:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
a fiusat arra értik, h kisebb lesz a mellem, mert lemozgom.
2011. júl. 7. 18:35
 12/13 anonim ***** válasza:
tanácsot ugyan nem tudok adni, de nem széles a csípőd a kép alapján.
2011. júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hátha minden nap a kondigépek között gyúrsz akkor olyan nőies leszel, mint Rubint Réka. XD De hogyha nem minden nap vagy a gépeknél, vagy tornázol órákig akkor nem hiszem hogy egy nő olyan lesz mint egy fiú. :)

És amúgy tényleg sovány vagy, első válaszoló, nem tudom honnan szedte, hogy a súlyod normális, mert nagyon sovány vagy.

Amúgy pedig ilyen az alkatod, el kell fogadni.

2011. júl. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!