Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jovo heten be vagyok iratkozva...

Jovo heten be vagyok iratkozva kozmetikushoz, elso alkalommal. Nagyon fog fajni?

Figyelt kérdés
Mivel eddig borotvaltam a labam, bikinivonalam es honomaljat, igy picit erosebb szerintem mint amugy kene, ezert felek hogy fajni fog....na de mennyire ?
2009. márc. 29. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyén függő,elsőre biztoa fájni fog kicsit,de meg lehet szokni:)
2009. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

gyantázni fognak? Igen, fájni fog. De ha utána már nemborotvával szőrtelenítesz, hanem gyanta után gyanta, akkor a 3. alkalom, sőt utána az összes többi annyira minimálisan fog fájni..

Ja és: kozmetikus előtt fürödj le, hónaljra semmilyen izzadásgátlót ne kenj fel!

2009. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen gyantazni...de nagyon felek, es mostmar megjobban. Lehet meg a borom is lejon XD

Amugy persze, termeszetes, hogy lefurdok. De a dezodoros dologrol nemtudtam, koszi hogy szoltal.

2009. márc. 29. 20:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit kell szegény leányt ijesztgetni.Szegénykének első alkalom a gyanta és már mindenki elijeszti őt.Ne aggódj gyorsan túl leszel rajta.Talán nem is fog annyira fájni,mint ahogy mondják.Én ilyenkor azt szoktam mondani:a szépségért szenvedni kell.
2009. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj.

Ha másnem azt mondod, neked ez nem kellemes, "na köszönöm szépen, azt hiszem ennyi volt, azt hittem nem fáj majd ennyire" és eljössz. Kifizeted, megköszönöd és hazamész. Nem kötelezhetnek rá... :) nem ciki. De annyira nem fog fájni, hogy képes legyél azt mondani, hogy inkább hagyja abba.

2009. márc. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szorítok.. xD

Nem bíztatni akarlak, de nekem első alkalommal könnybe lábadt a szemem :D De nekem nagyon alacsony a fájdalomküszöböm, szóval ne rám alapozz (:

Ha jól bírod a fájdalmat, szinte meg se kottyan.

Bár én a helyedben a hónaljt azért kihagynám..

2009. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miert ? Az faj a legjobban ? :S
2009. márc. 31. 14:53
 8/8 anonim ***** válasza:
A bikini fáj a legjobban meg az intim.
2009. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!