Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez még változik? (Kérdésed...

Ez még változik? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
nagyon zavar az arcom, nem kövér, csak széles, és nem igazán vehetők ki rajta az ívek. bárki lányt akit megnézek, olyan szép, de nekem semmi nem áll jól, pedig én is szeretnék mindig máshogy fésülködni, csak egyszerűen nem lehet, mert nem jó. ez még fog változni ahogy növök? 13/L
2011. júl. 7. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamennyit biztosan , de ne várj teljesen új arcot. Meg kell találnod a hozzá illő frizurát és akkor nem is fog zavarni.
2011. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ilyen az arcformád. még változhat, de nagyon nagy különbség szerintem már nem lesz.
2011. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát hajjal már mindennel próbálkoztam tényleg és semmi ... amúgy meg van rajta a szám vonalában a szélén egy kis felesleg, ami nélkül nem lenne rossz, de azt hogy kell lefogyni?
2011. júl. 7. 13:56
 4/4 A kérdező kommentje:
amúgy meg ahogy megnéztem ovális az arcom, és ahhoz meg azt írják minden jó. de akkor hogy van ez? vagy még fiatal lennék? olyan baba arcom van :)
2011. júl. 7. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!