Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldökpiercinggel lehet aqua...

Köldökpiercinggel lehet aqua parkba menni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogyha például a csúszdáról a vízbe érkezek a nagy csapódás nem szakítja fel a piercinget?Nekem lógós van és eléggé félek hogy kiaszakad.:S
2010. máj. 2. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha félsz, akkor minek hagyod benne?

Gondolj bele, ha csúszdán beakad az illesztés résbe...

Egyébként táblán jelzik jobb helyeken, hogy nem szabad.

2010. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!!!

Hát akkor mi sem egyszerűbb tegyél bele egy nem lógósat addigra.. Amúgy a lógósak a mindennapi életben is nagyon veszélyesek, és ami a legfontosabb RÖVIDÍTIK A KÖLDÖK PIERCINGEK HORDHATÓSÁGÁT. a nagy súly miatt, a lyuk állandó huza vonának van alávetve, ezáltal vékonyodik a bőr, tágul a lyuk, egy idő után pedig kiszakad, a szervezeted kilöki magából a pearcinget.. nem lógosokba is vannak nagyon szépek... A kevesebb néha többb


Babett

2010. máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát a helyedben én hason nem csúsznék. de a becsapódástól nem lehet baja sztem. és tegyél bele addig rövid szárú bogyót, ami nem lógós..
2010. máj. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!