Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert nezik a lanyok folyton...

Miert nezik a lanyok folyton azt, hogy mit mutat a merleg es miert nem azt, hogy a tukorben mit latnak?

Figyelt kérdés

En is no vagyok, igaz, mar nem 15 eves, hanem 28.

De folyamatosan azt latom, hogy sokan odaig jutnak el, hogy a kilokat nezegetik, le kell fogyni 3 kilot, 15 kilot, stb, de abszolut nem figyelnek arra oda, hogy mit is ernek el ezzel.

Nem nezik, hogy a tukor mit mutat, nem nezik, hogy feszes-e a testuk, maradt-e uszogumi, nem szanjak ra magukat a rendszeres mozgasra, alakformalasra, csak az a fontos, hogy "x kg legyek az y cm-hez, mert a baratnom is annyi".

Olyan sokszor latom, hogy a viszonylag vekonynak mondhato testet csak az S-es meretu szuk nadrag, felso fogja ossze, de varras felett/alatt kibuggyan a megmaradt hajacska.

Itt is rengeteg olyan kep van, ahol a csontvazon tartozkodik a "sikeres" fogyokura utan megmaradt bor es a le nem adott zsir, de izom szinte csak annyi, ami az elethez szukseges. Semmi forma, semmi feszesseg. De a merleg jot mutat, ez a fontos.


Tenyleg ez a fontos???


Termeszetesen tisztelet a kivetelnek.


2011. júl. 10. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem az egészre a válasz az önértékelési probléma.
2011. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem nézem már több éve hány kiló vagyok,ha kérdik nem is tudom megmondani:D Nem értem miért számít egyeseknek?!Hiszen lehet valaki 50kiló,de annak nagy része háj,ami persze könnyű. De lehet valaki 60kiló és nagyon csinos,izmos.

Sokan azt hiszik,ha mondjuk van egy modell akit látnak és mondjuk egy cikkben leírják hogy hány kiló, milyen magas, akkor ahhoz próbálják hasonlítani magukat. Ha ő 50 kiló és 180cm magas,én is 180 vok akkor ha 50kiló leszek úgy fogok kinézni....Ami persze marhaság.:) Sok lány ezt nem fogja fel sajnos!

2011. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazság szerint,a lányok többsége nagyon lusta,eszük ágában sincs sportolni.Én is azt tapasztalom,hogy sokuknak csak az számít,hogy vékonyak legyenek,de a forma mindegy.Az ilyenekre csak azt tudom mondani,hogy nagyon buták,nincs szépérzékük és nem tisztelik a testüket.
2011. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!