Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért érzem folyton ugy, hogy...

Miért érzem folyton ugy, hogy kövér vagyok?

Figyelt kérdés
nem vagyok sovány lány,sem kövér,2 közt vagyok,mindenki azt mondja,hogy nagyon szép vagyok,jo az alakom,de ha bele nézeka tükörbe az ellenkezöjét látom,már szinte a sirás kerülget..mit tehetnék,hogy jol érezzem magam a bőrömben?
2011. júl. 16. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
keress fel egy pszichológust.
2011. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el valamilyen sportot (vagy szimplán járjál futni, tornázzál otthon), attól lemegy pár kiló és máris jobb lesz.

Én is így érzem magam, főleg amikor meglátok ilyen nádszál lányokat.

Pl. [link]

[link]


Nem vagyok kövér, se vékony inkább átlagos (azt mondják rám, hogy vékony vagyok, de én nem érzem magam annak). Kb. fél éve elkezdtem tornázni, mert gondoltam, hogy ez nem mehet így tovább. Már látszik egy kicsit az eredmény, de még mindig nem vagyok elégedett magammal, ezért tovább folytatom a tornát. 3 hétig jártam futni is (heti 2-3 alkalom, akkor éreztem is, hogy a hasam mintha kisebb lenne), de mivel most ilyen melegek vannak (reggel is) halasztom a futást őszre :-)

De minden nap tornázom olyan 40 percet. :)

2011. júl. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem baj ha van rajtad egy kis felesleg
2011. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod mi történik, lehet kicsit fura válasz lesz, a felesleg nem hátrány,

Ha valaki szeret nem azért szeret, mert nincs rajtad felesleg, ha meg nem szeret akkor úgysem fog, ha lefogysz.

2,A férfiak elég jelentős része szereti, ha van mit fogni.

3, Hidd el másoknak, ha azt mondják , hogy jól nézel ki, mert biztos úgy van.

Ha mégis úgy érzed hogy sok, akkor sport, sport, sport.

2011. júl. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. láthattalak én téged futni? B-A-Z megye.
2011. júl. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szóról szóra igaz rám, amit leírtál, én teljesen megértelek..sőt kezdek belebolondulni...
2011. júl. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:( Én is igy vagyok vele:(
2011. júl. 18. 19:36
 8/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 00:53


Nem nem láthattál , kicsit messze lakom onnan :)

2011. júl. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!