Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hisztiznek folyton a...

Miért hisztiznek folyton a vékony lányok?

Figyelt kérdés
Van kettő nagyon vékony barátnőm 175 centi magasak és 50 kiló körüliek. Nap mint nap azon hisztiznek, hogy ők milyen kövérek, meg hogy megettek egy szelet csokit és most már elhíznak. Egyszerűen rossz hallgatni őket. Én 160 centimhez vagyok 53 kiló, nincs rajtam felesleg izmos vagyok, sportolok. Ők viszont folyton arra utalnak, hogy duci vagyok. Miért jó ez? Én elégedett vagyok magammal, bár néha elbizonytalanítanak. Ők miért nem tudnak örülni annak, hogy modell alkatúak?
2011. márc. 18. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az ilyen lányok várják a megerősítést, hogy jaaaaj miket beszélsz, olyan szép alakod van. nekem ha valaki ilyenekről beszél nemérdekel, vagy helyeselek, hogy igen, rohadtul elfogsz hízni egy csokitól. nem szeretem az ilyen embereket, régen én is ilyen voltam, de rájöttem hogy 1, rohadt idegesítő dolog mikor valaki mindig sír az alakja, a bármije miatt, 2. én meg vagyok elégedve magammal, nem fogom éheztetni magam, mert imádom az édességeket, a jó kajákat, hízni nem nagyon tudok, de azért néha feljön rám plusz pár kiló, de az le is megy. szerintem ne foglalkozz velük, sírjon csak a szájuk, te meg örülj annak hogy sportos alakod van.
2011. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
És te miért nyafogsz itt? Miért nem kérdezed meg tőlük, ha annyira barátnőid?
2011. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondtam már nekik, hogy tök jó alakjuk van, nem értem minek a hiszti. Amúgy, ha nem szimpatikus a kérdés nem kell válaszolni.
2011. márc. 18. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztosan jó barátnők lehetek, ha ennyire idegesititek egymást..Meg persze te is, hogy ilyen kérdéseket irogatsz ki...
2011. márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kittenke ***** válasza:

Buta libák. Őket csak az élteti, ha valaki azt mondja nekik,h milyen szépek.

Ha legközelebb sírnak, h milyen kövérek, mond azt,h az utóbbi időben tényleg kövérebbnek látszanak. Szerintem soha többé nem nyavalyognak neked.

Amúgy meg ha téged ducinak neveznek, mond azt,h te megehetsz bármit, mert edzel és le fogod dolgozni. Ők viszont nem mozognak és egy idő múlva lehet, h tényleg kövérek lesznek.

Arról nem is beszélve, hogy csak nagyon kevés pasi tartja vonzónak a vékony lányokat. Biztos ezerszer hallottad, de azok a csajok a nyerők, akiket van mit fogni.

2011. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

10:29-es igen nagyon jó barátnők vagyunk, konkrétan az egyikük születése óta a legjobb barátnőm. Tökéletes kapcsolat, azaz hogy nem irritál semmi a másikban pedig csak a mesékben létezik, vagy vissza fojtod magadban vagy még nagyon gyerek vagy.

Akik értelmesen válaszoltak, azoknak köszönöm.

2011. márc. 19. 18:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó kommentelőnek:

Véletlenül nem te is a dagadtak táborát erősíted? Mert azoknak van ez a gyökér szövegük. A vékony lányokat az irigy húsgombócok fikázzák. Ne is haragudj, de egy vékony lánynak nagyobb esélye van egy jó pasit összeszedni, mint egy kövérnek.

De úgy gondolom, ezen felesleges vitázni. Mindenki olyan, amilyen. Főleg ha a gének diktálnak, nincs mit tenni.


U.i.: ez nem a kérdéskiírónak szólt, hanem ez az egyik kommentelőnek.

2011. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

HA A b.nőid lennének, figyelnének rá, hogy ne zavarjanak ilyenekkel téged, és máskor beszélnének ilyenekről. Szerintem ilyenkor menj oda másokhoz, beszélj másokkal, és majd észreveszik magukat. Persze maradjatok b.nők, csak azt mondom, ha olyan a téma amiről nem szivesen hallasz/beszélsz, akkor ne hallgasd. Barátkozz másokkal is.

Egyénként azért csinálják, mert önbizalomhiányuk van!!!!

no para :)

2011. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!