Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Annyira zavar!

Mit tegyek? Annyira zavar!

Figyelt kérdés
Egyszer régen hallottam amint a fiú osz.társaim összesúgnak, hogy "Nézd milyen nagy a melle!" és aztán röhögnek egy jót. Most meg a másik osztályban úgy hívnak hogy nagycsöcsű. Annyira zavar. Amúgy egy kicsit dagi is vagyok: 156 cm és 57 kg. 12/l
2011. nov. 4. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, ez csak nagyon rövid ideig zavar még, nemsokára irigyelni fognak miatta a csajok, a fiúk meg a nyálukat csorgatni! Tudod ennyi idősen ez így van, elkezd a lány nőiesedni, és ha gyorsabban, mint a többi lány, akkor sajnos a bunkó kamaszok kicikizik. De eltelik pár hónap, maximum fél év, és a többi lány is elkezd nőiesedni, és majd azt fogják cikizni, aki "deszka" maradt, és Téged pedig dícsérni :) Középsuliban pedig még örülni is fogsz annak, hogy nőies vagy, mert pár lány még a gimiben is csak küzd azzal, hogy kitömje a melltartóját vattával, mert nincs mit beletennie :))


27 N

2011. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, fel a fejjel! :)
2011. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak a dolog szépséghibája hogy le is kéne fogyni ahhoz hogy az legyen amit az első mond, a dagi csajoknak meg amúgy is nagyobb a mellük ami viszont nem vonja maga után azt hogy az a mell esztétikus is....
2011. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! egy 12 éves lánynak még nem kell fogyó kúrázni. akkor az ember még növésben van és megnyúlik a teste... Amúgy meg kedves kérdező az első válaszolónak teljesen igaza van! de maximum ha az zavar, hogy kicsit dagi vagy.ne fogyó kurázz, hanem inkább mozogj sokat :D
2011. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A le is kéne fogyni" mondat nem csak a fogyókúrát takarja, ugyanúgy beletartozik a mozgás is....

Igen is tegyen az alakjáért mert így később is ki lesz téve a gúnyolódásnak...

Na meg gondolom ő is jobban érezné magát szép csinosan mint dagin.

2011. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12 évesen engem is mindig csúfoltak a nagy cicim miatt, és folyton ledagiztak (pedig visszanézve a képeimet, olyan szép karcsú voltam - magyarul nem olyan kisfiúsan gebe, mint a többi lány). Később majd tetszeni fog a pasiknak a nagy duda, sőt, most is tetszik. Gyerekes dolog, de nézegetik és röhögcsélnek zavarukban.
2011. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!