Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogszabályzó? Szerintetek?

Fogszabályzó? Szerintetek?

Figyelt kérdés
sziasztok :) 11 éves vagyok.a sulival voltunk fogorvosnál és 1 fogamra valami oxi nevű valamit mondott..nem tudjátok mit jelent?? hogy ilyenkor mit kell csinálni? ja és a fogszabályzóról irnátok pár dolgot? például olyat hogy a láthatatlan fogszabi milyen és hol rakják fel? előre is köszi mindenkinek :D puszii
2011. okt. 8. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
14 vagyok rendes látható fogszabim van.Elég drága és fájdalmas.Egy barátnőmnek,,láthatatlan´´van de nem láthatatlan hanem besárgult és rondább mint a rendes.
2011. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 16 vagyok, több mint 2 éve van fogszabályzóm, de jövőhéten veszik le. Mikor felrakják nem fájdalmas (legalábbis nekem nem volt), de ugye havonta egyszer meg szokták húzni, akkor 1-2 napig eléggé tud fájni. De nyugi, elviselhető, gondolj mindig arra, hogy utána szép fogaid lesznek. Láthatatlan fogszabályzón a porcelánt érted vagy azt, amit a fogaid hátuljára raknak? Én egyiket se ajánlanám, mert egyrészt kétszer-háromszor annyiba kerülnek mint a rendes fogszabályzó, másrészt ahogy az előttem lévő írta, besárgulhat, harmadrészt pedig, ami hátul van, az elég kényelmetlen. Én a normálisat ajánlom, senki se fog csúfolni érte, mivel mostanában még divatos is és nem pedig csúnya.

Remélem tudtam segíteni. :)

2011. okt. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm lányok (gondolom,remélem lányok vagytok) Nagyon jó fejek vagytok,hogy ilyen biztatóakat és megnyugtatókat írtatok :) Imádlak titeket Puszi.
2011. okt. 13. 14:22
 4/6 anonim válasza:
én 14 vagyok és hát elég rossz állapotban vannak a fogaim 2t műteni is kell ( szerencsére már csak egyet mert már volt egy műtét) De csak az elsőkkel van gond, de amikor nekem felrakták, nem volt gond de viszont másnap annyira fájt az egész h még összeérinteni se tudtam a két állkapcsom :( egy hétig főzelék volt... de most már nem fáj annyira, mondjuk már fél éve fent van és teljesen megszoktam :) lehet hogy hülyén hangzik de megszerettem. mondjuk még 2 évig rajtam lesz úgyhogy lesz időm kiélvezni :)
2011. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ja és azt elfelejtettem írni hogy nekem átlátszó van (porcelánszín) és egyáltalán nem sárgul, csak a gumi de az is csak a harmadik héten kezd el sárgulni és 3-4 hetente úgyis vissza kell járni, úgyhogy sztem mind1, és ráadássul szebb mindt a másik ( kül a sárgulást nem lehet annyira észrevenni)
2011. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
és még azt is elfelejtettem, hogy állítólag a fém az elején felsérti a szád, nekem meg az átlátszó egyáltalán nem sértette
2011. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!