Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én 20-éves srác wok es 195cm...

Én 20-éves srác wok es 195cm magas! Mit tehetek ellene, hogy jobban érezzem magamat a bőrömben? Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Sokszor mongyák,hogy égimeszelő stb.!meg mindig mongyák,hogy húzzam ki magam de mindig elfelejtem!! A csajoknak mi jön be MAGAS_ALACSONY -pasi??
2011. júl. 12. 00:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

a 165 centimmel imádom a magas srácokat :D

175-180 alatt nekem nem férfi az a férfi...az meg külön képesség h imádom a magasabbakat :)én tuti a magas átlagos srácot választanám.

fogadd csak el magad,sőt nemhogy örülnél neki:)

2011. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
12:38 csak azért lehet mert nem teljesen vagyok magyar!Serbia-i wagyok! :)
2011. júl. 12. 12:43
 13/17 anonim válasza:
szerintem ha izmos vagy és normáliis a testsúlyod akkor nagyon is jóó sőt !! :D
2011. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

viccelsz??? nincs is vonzóbb egy jó magas fiúnál :) ha nekem le kell írnom a zsáneremet, a legelső kritérium, hogy 190+... szóval ne búslakodj, ez nagyon vonzóvá teszi a srácokat és a lányok biztonságban érzik magukat melletted ;)

19/L

2012. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

A magas fiúk mindig vonzóbbak! :)


Egyébként meg nem az a lényeg, hogy jó pasi vagy átlagos pasi-e valaki, hanem az, hogy fejlődjön a személyiséged (olvass sokat, az tágítja a világlátásodat, és közben hátha magadat is jobban megismered, továbbá legyél tagja néptánccsoportnak, vagy sportcsapatnak, vagy színjátszókörnek stb., ami további lehetőségeket nyújt az önismeretre), és közben majd érzékenyebb leszel arra, hogy észrevedd az olyan lányokat, akikkel egy hullámhosszon vagy.

2012. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Folytatva a gondolatmenetemet: egyáltalán nem szólom meg az alacsonyabb férfiakat sem, hiszen ők is ugyanolyan értékes emberek!!
2012. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem egy pasi legyen magas...nem birom az iylen 170 centis fiukat. Ne erezd hulyen magad emiatt.


179cm/L

2012. júl. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!