Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha ezt mondták akkor kövér...

Ha ezt mondták akkor kövér vagyok? (171cm,60kg,16/L)

Figyelt kérdés
Órán ültem, és meghallottam, hogy az egyik oszt. társam, azt, mondja a másiknak: Nagy pics@jával, hogy ül azon a széken.
2011. júl. 13. 14:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
én is pont ekkora vagyok... habár erős csontozatú vagyok... van egy kis hassam, de nem számítok kövérnek, és te sem. csak picit jó húsban vagy ennyi..
2011. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

és az eszedbe sem jut,hogy talán irigységből mondták ezt?

Mert te még véletlenül sem vagy kövér ezekkel az arányokkal..

Viszont sok tinilány tud féltékenykedni másokra..

2011. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Fiúk, mondták
2011. júl. 13. 14:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy az.Ne is törődj velük.kis pöccshuszárok azok. ?/F
2011. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ismerős,én 168 vagyok és 57.Legjobb barátnőmtől csak hülyeségből rákérdeztem h kövér vagyok-e.Erre ő:igen,ha nem vetted volna észre az utóbbi időben rendesen elhiztál.Erre megkérdeztem a fiuktól is,ők meg:Nem vagy kövér,de sovány se,átlagos.Én meg elkezdtem fogyózni elég durván :S
2011. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Esetleg ha küldenél magadról egy fotót, természetesen arc nélkül. Nem akarok én semmi alattomosat, de fotóval lehet igazán megmondani, hogy kövér vagy-e. Ám méreteid alapján egyáltalán nem.
2011. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Szia!


Próbálj meg ne nagyon foglalkozni velük. Volt egy kollégám, aki beszólt, hogy én minek hordok melltartót, alig van benne valami. Erre megkérdeztem, hogy ő minek hord alsót.


manju

2011. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jaj, ne foglalkozz ilyen kis nyomikkal. A 16 éves fiúk marha gyerekesek... Engem is kövéreztek már le anno középiskolában, pedig fú én 168 cm vagyok és 50 kg.

Amúgy az adatok alapján egyeltalán nem vagy kövér, normálisnak mondható, de ha teszel fel arc nélkül képet többet tudnánk mondani :)

2011. júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én 172cm 59/60 kg, változó, de inkább mindig azt mondják, hogy túl vékony vagyok, persze mindenkin máshogy oszlik el, nekem pl. iszonyat erős a csontozatom, ezért is vagyok több, mint aminek látszom, de nem a kiló számít, hanem hogy hogyan nézel ki! Ennyi alapján szerintem teljesen normális alakod lehet (:


19L

2011. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm)::
2011. júl. 14. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!