Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Már páran mondták hogy : "...

Már páran mondták hogy : " Van egy kis pocakom" Szerintetek azt mondják hogy kövér vagyok? 15/F 160 cm 56 kg.

Figyelt kérdés
Az igaz hogy van egy "kis" pocakom :DD Csak nem tudom hogy, hogy értik. Mert az orvos is mondta, meg ismerősöm.
2011. szept. 11. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kövér, de duci lehetsz. Én lány vagyok, 160 cm, 51 kg, és ugye mellemre, fenekemre is szépen elosztódnak a kilók, de még így is van rajtam egy kis felesleg.

Gondolom nem vagy kigyúrva, mivel az izom nehezebb mint a zsír, és akkor ekkora súllyal nem igazán lehetnél pocakos.

Járj el kondizni, vagy legalábbis mindenképp sportolj valamit!

Ez egyáltalán nem vészes felesleg, csak nagyon alacsony vagy, így jobban látszik.

2011. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a hasamra megy inkább a kiló
2011. szept. 11. 15:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Régen volt a jó:DD 4 évig kb lejártam a játszira és szinte egésznap fociztam meg mindenfélét csináltam:) olyan 8-12 éves koromig. Addig nem is voltam kövér. Rengetegen mondták hogy sovány voltam... De azóta nem jártam le a játszira mert, már hülyék vannak ott lent stb... Gondolom kéne futnom meg ilyesmi.
2011. szept. 11. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Nekem is az a pár plusz(max 3-4 kg) akkor jött fel mikor kénytelen voltam abbahagyni a sportolást. Most szerencsére megint van lehetőségem.


Járj el úszni (heti egyszer-kétszer másfél óra), vagy fuss. Ha nem bírod, az első napokban fuss 10 percet, aztán emeld az időt ahogy bírod. Csinálj otthon felüléseket, ezt is úgy hogy fokozatosan emeled a mennyiséget. Vagy járj el kondizni azzal tuti jól jársz, de ahhoz nem értek úgyhogy nem tudok tanácsot adni:D hajrá!:)

2011. szept. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!