Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Színes kontaktlencse?

Színes kontaktlencse?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mennyivel másabb mint a sima, van e valami veszélye stb. Árban mennyivel drágább?

Kéket szeretnék venni most zöldes barna a szemem.

Köszi 16/L


2011. júl. 13. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

úgy hallottam hogy sötét szemből nehéz kéket csinálni, tehát erre mindenképpen jobb minőségűt vegyél, ami gondolom drágább is. egyszer volt már színes kontaktlencsém (csak én barnából csináltam zöldet) és mivel rossz a szemem amúgy is kontaktlencsét hordok. nem éreztem különbséget. az áraklet szerintem itt nézheted meg:

[link]

[link]

[link]

[link]

de minőségre nem tudom melyik jó. na de ilyesmik az árak amik ezeken az oldalakon vannak, esetleg egy kicsit drágább (+1000) mert ami a boltban van az mindig drágább...

2011. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Különösebb veszélye nincsen hacsak nem a szemedet irritálja, ez akkor előnyös ha már volt eddig is kontaktlencséd. Amúgy árra ha minden igaz olyan 5ezertől 20 000-ig szóval nem olcsó de nem megfizethetetlen.

Amúgy szerintem felesleges elfedni vele az igazi szemszínedet.

Haverom járt így buliban "oda nézz milyen szép kék szemű csaj!" megismerkedett vele aztán aztán másnap eléggé felütötte a vérnyomását hogy nem is olyan a szeme hanem barna, szóval a fiúk ilyesmiben nem szeretnek csalódni pláne akinek a szemszín az egyik heppje.

18/F

2011. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi :) aranyosak vagytok :)
2011. júl. 13. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 5hónapja használok színes kontaktlencsét, nagyon szeretem:) Kényelmes, bár egy 6-8órás viselés után már szárad a szemem tőle és kicsit szúr, de ez így volt akkor is, amikor nem színezett lencsét használtam.

Én most 6 hónapra elegendőt vettem magamnak, tehát 6pár havilencsét, ez kb 22ezer forintba került, kétszer annyiba, mint a színtelen lencséim, amit ezelőtt hordtam, de nem bántam meg, nagyon szeretem:)

Alapjárato szürkéskék a szemem, és kiemelő lencsét vásároltam, ilyet:

[link]


mivel nem világoskék a szemem, hanem sötétebb, szürkésebb, ezért ez is sötétebb árnyalatú a szememen, de nagyon szép:)

2011. júl. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
ez nekem is jól jött, köszönöm :)
2011. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igazából nem másabb, a festék nem érintkezik a szemeddel. Árban sincs különösebb eltérés, a lényegi különbség hogy színes kontaktlencséből vannak nem dioptriás lencsék is.

Sok érdekeset olvashatsz itt: [link]

vagy itt [link]

2012. márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!