Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen iskolatáskátok van?...

Milyen iskolatáskátok van? Mit gondoltok milyen táska illene egy 13 éveshez?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy oldaltáskát eastpakot leginkább.. Sajnos azt sem tudom hol lehet kapni ,nem tudnátok nekem ebben is segíteni? Szóval hol lehet kapni eastpak oldaltáskát? (légyszíves a fentiekre is válaszoljatok.)
2011. júl. 13. 20:06
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és lány vagyok. :P
2011. júl. 13. 20:10
 2/17 anonim ***** válasza:
Budmilt vegyél.
2011. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nem tudom hol lehet venni M.o.-on eastpakot, mi osztrákba vettük. amúgy nekem is az tetszik :)
2011. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem O'neill van,és szeretem.Többire sajnos nem tudok válaszolni.
2011. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Fújj. Ne haragudj első,de ki nem állhatom a Budmillt.Leginkább kisiskolásoknak való.Egyébként direkt nem converse-t akarok venni,mert tömegcucc az egész és hamar tönkremegy. Eastpak ugyanannyiba kerül és nagyon jó a minősége( ismerőseimnek volt és ők mondták..). Utolsó:de jó neked és csak azért mentetek ki,vagy ott is laksz? xD (hülye kérdés :) )
2011. júl. 13. 20:15
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a válaszokat.:DD 3. válaszoló: És megvagy elégedve vele?
2011. júl. 13. 20:16
 7/17 anonim ***** válasza:

Eastpak is tömegcucc már lassan.Ha nem is hátizsák,de övtáskája már elég sok embernek van.

Amúgy sportboltokban,ahol nike,converse,adidas cuccokat is lehet venni,ott lesz valószínűleg ez is.

2011. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolsó:köszi,igaz.. én is sok emberen látok övtáskát ,ami ilyen márkájú. Attól még szerintem nagyon jó. :D
2011. júl. 13. 20:24
 9/17 anonim ***** válasza:
jaj, istenem, júliusban ilyenekkel foglalkozni :D
2011. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hanyadikos leszel?
2011. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!