Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy melleim vannak, de nem...

Nagy melleim vannak, de nem lógos bőrzsacsik, hanem olyan feszesek és izmosak mintha nem igaziak lennének. MOrbid. Hogyan lehetne kicsinyíteni őket tornával, mert a műtét csak a lógos melleken segít. Esetleg ismertek gyakorlatot, ami segít?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

nemár.. ez a legnagyobb problémád?

ez vagy kamu kérdés, vagy valakinek tényleg nem a mellével van a baj, hanem a fejével

2009. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy kamu.

Én is kisebb melleket szeretnék, pedig állandóan cikiznek a pasik, hogy nekem nincs is mellem.

Hát most ha engem még ez is zavar! Nem tehetek róla.


Van mellkisebbítő műtét, direkt nagy mellekre. Kivesznek belőle egy keveset meg stb. Érdeklődj orvosnál, plasztikai sebészeknél.

Nekem eléggé elment tőle a kedvem mert egyrészt drága, másrészt "undorító" láttam ilyet műtétet, és hát nem szívesen vállalnám be, inkább tűrök. -egyelőre.

2009. ápr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hello !

Nem kamu kérdés és a fejemmel sincsen baj (legalábbis tudtommal normális vagyok^^)és vannak komolyabb problémáim is ,mindenestre hiú vagyok és csak egyszerűen zavar ,hogy túl kerekek.Persze tisztába vagyok vele ,hogy csomóan összetennék értük a kezüket...de sajnos én nm..Ezért érdekelnének megoldások..

2009. ápr. 1. 10:56
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Cserélünk? (:
2009. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
meg nézhetem?:D
2009. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne csináld már! Miért rontanád el magadon, ami szép, esztétikus és kívánatos? Nem hogy örülnél és szerencsésnek éreznéd magad, hogy micsoda "adottsággal" rendelkezel! Sok lány csak álmodik erről, a pasik 90% -ának ez az ideális! Hogy mik vannak?!
2009. ápr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is feszes és viszonylag nagy, de elfogadtam és a párom is szereti. zavar pl esti futásnál, de ilyenkor igyekszem olyan felsőt felvenni ami leszoritja kicsit. egyébként meg ne törődj azokkal a pasikkal. egyszerűen eszi őket a fene, hogy eddig kicsi, borogatásra eltűnő melleket fogdostak:)
2009. okt. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!