Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk. Milyen ez a test? NEM...

Fiúk. Milyen ez a test? NEM AZ ÉN TESTEM!

Figyelt kérdés

Facebookról szedtem a képet le, mert mindenki mondta,hogy mennyire szép a teste. Szerintem nem épp annyira. Szerintetek?


Kép : [link]


2011. júl. 16. 11:36
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:

nem éppen nőies szerintem, de nem szidni akarom.(nem arra gondolok, hogy nincs melle...) én olyan 14-15 nek tippelném a csajt, de tényleg fog még hízni, és látszik, hogy nem erőlteti túl magát sportolás terén.

Lány voltam, remélem nem gond.

2011. júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

"pár év alatt jól fel fog szaladni rá néhány kilo"

Szerintem menj el jósnak, ha ezt ennyire tudod egy vadidegenről, egyetlen kép alapján.

2011. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

nem jóslás kérdése =) biológia. amúgy meg persze, nem tudhatom mit fog csinálni a köv pár évben. de nézd meg a 14-15 éveseket. ilyen az alakja mindnek szinte. 4-5 év és előjön a narancsbőr, 'löttyedt' fenék stb annál aki már kamaszkorban nem kezd el foglalkozni evvel. és mivel ő nem tűnik túl sportosnak ezért valszeg elő fognak nála is jönni ezek a gondok. pl én egy olyan embert sem ismertem akinek ebben a korban narancsbőre lett volna de 20 év felett a nők többségének megvan

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2011. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

13:13

Nekem nincs narancsbőröm, pedig nem is sportolok :P

Meg hát ugye a pasik úton-útfélen azt hangoztatják, hogy nem a külsőre buknak, azok a nők. Mit nekik egy kis narancsbőr, vagy pár kiló felesleg, ugyebár. Jó duma.

De remélem, ha a képen látható lány komoly sportlolásba kezd, akkor senki nem sértődik meg ha cserébe nem egy löttyedt fenekű sörhasú pasit választ, és nem róják fel neki, hogy számít neki a külső!

2011. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Túlságosan vékony a lába.
2011. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

én 198 cm vagyok és 56 kiló.Mindig mondom hogy kövér vagyok,és le akarok fogyni,most kezdtem el fogyózni.Erre mindenki azt mondja"jó vagy ahogy vagy,hogy akarsz te kinézni?" hát pont igy,hibátlan teste van :S és igen irigy vagyok

16/L

2011. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen néz ki!10/8

14/f

2011. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

"én 198 cm vagyok és 56 kiló"

Ezt ugye csak nagyon elírtad???

2011. júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:

Ezt a csajt ismerem:o. Nem csak a teste nagyon jó,hanem gyönyörű. Ha élőbe meglátnátok, garantáltan nem fikáznátok itt! Csak sok irigy csaj az ilyeneket teszi fel.

17/F

2011. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék rá elölről is =)
2011. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!