Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk. Milyen ez a test? NEM...

Fiúk. Milyen ez a test? NEM AZ ÉN TESTEM!

Figyelt kérdés

Facebookról szedtem a képet le, mert mindenki mondta,hogy mennyire szép a teste. Szerintem nem épp annyira. Szerintetek?


Kép : [link]


2011. júl. 16. 11:36
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Na itt legalább őszinték vagytok a mellekkel kapcsolatban. Nem kéne álszent dumával nyugtatni a kis mellű csajokat amikor teljesen más a véleményetek! 20 vagyok, de kb nekem is ekkora. Ahányszor feljövök ide mindig megkapom a megerősítést, hogy műttessem meg. Szerencsére már nem kell rá sokat várni.
2011. júl. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:

20:57 vagyok:).

ahogy már egyszer írtam ismerem élőbe,és nagyon jó csaj.

Csak épp annyi,hogy 13 éves,vagy 14. na mind1 még megkérdem a haveromtól:D. Szóval nincs amiért a mellek miatt oltani:)

2011. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

tegnap 11:09

Miről beszélsz, én leírtam tisztán legyen feszes formás, nem kell nekem lógó tejcsárda.

2011. júl. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
54%

Ahogy meglátnak itt az emberek egy csinos testalkatú lányt rögtön jönnek a megjegyzések hogy "úgyis el fog hízni"

Ez szép hogy ennyi jóstehetség van kishazánkban csak azt nem értem hogy akkor miért nincs minden héten Lotto 5-ös? :)

2011. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
54%

Még annyi hogy ez a lány csinos, feszes, és igenis sportos testalkatú, nincs egy deka lötyi része sem, ellentétben azokkal akiknek már 13 évesen narancsbőrös a combjuk.....ugyanis a narancsbőr rohadtul nem korfüggő, ha most nincs neki lehet hogy mákja lesz és később sem lesz, majd ha igen akkor tesz ellene.


Nem mindenki csücsül zsírcsomókon és fikázza ám azokat akiken nincsen...

2011. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
A narancsbőr korfüggő (is). és a feszesség is. azok alapján amit írtál nem hiszem h konyítanál kicsit is a bioszhoz, azt meg pláne h láttál 13 éves csajokat pár évvel későbbi (mondjuk 10) kiadásukban. írtam h szép tinilábai vannak, és h nem tudom mit fog csinálni a köv pár évben de ez sztem átlagos feszesség egy 13 évestől. hol legyen ilyenkor rácos/löttyedt akárki növés után.
2011. júl. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Megkurnam 16/f
2015. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!