Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A köldök pc-nél elvékonyodhat...

A köldök pc-nél elvékonyodhat a bőr? És olyankor mit kell tenni, és, hogy néz ki? Mindenkinek elvékonyodik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek nagyon elvékonyodott és ki is szakadt. Én amikor már nagyon vékonynak láttam beparáztam és kiszedtem. Hozzáértő emberrel csináltattad?
2011. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen, vékonyodik.

azt mondta, akinél csináltattam, hogy ez függ attól, hogy valaki kövér vagy vékony.

Ha vékony vagy, akkor minimálisan vékonyodik (pl. nálam), ha dagi vagy, nagyobb az esély.

2011. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó, mondjuk ezt aláírom, én nem vagyok vékony:D
2011. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
eléggé vékony vagyok. és szalonban csináltattam
2011. júl. 17. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első rohadtul lent volt, alig maradt bőr a piercing alatt xD az pár hétig volt csak a köldökömben, aztán féltem h kiszakad, mivel edzésre járok stb.. Aztán kiszedtem, 1-2 hónapot vártam, és mikor kb visszanőtt, akkor átszúrattam jóval feljebb, azóta teljesen rendben van, nem vékonyodik :)
2011. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem januárba szúrták, normál testalkatú vagyok és egyáltalán nem vékonyodott a bőr:)
2011. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!