Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Idézetek arra, h nem vagyok...

Idézetek arra, h nem vagyok erős, se kigyúrt, de legalább jó a testem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 21:19
1 2
 1/19 hot_kiss ***** válasza:
Meg az aranyérre is.
2011. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de most kajak nem vagyok izmos, de van rajtam és jó alakom van, és ezt nem ogóbol mondom... és erre kéne idézet
2011. júl. 18. 21:24
 3/19 anonim ***** válasza:
Rajcsi vagyok nemvitás, dugjá össze more má!
2011. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
srác vagyok te fasz
2011. júl. 18. 21:30
 5/19 hot_kiss ***** válasza:

A rajcsisat adom. XD

Egyébként meg most erre minek kellene idézet? HA ennyire büszke vagy rá, akkor ne takargasd, de ne is villogj vele és kész. Mit kell ebből annyit kihozni?

2011. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
sok ismerősöm rak ki félmeztelen feszülős képet, én meg azon gondolkozok, h énis rakhatnék, de nem akarok rajulni, mert tudom h vannak nálam izmosabbak is... szóval nekem átlagos alakom van, de vagyok lapos kis kocka izé... nah és a kép alá írnám azt az idézetet, h *urvára nem vagyok izmos, tudom is jól, de nem azért tettem ki a képet, hanem csak úgy h lássák h na xD nem vagyok puhány bokszoló
2011. júl. 18. 21:40
 7/19 A kérdező kommentje:
*nem vagyok lapos...
2011. júl. 18. 21:41
 8/19 hot_kiss ***** válasza:
De most őszintén tesó. Erre milyen idézetet akarsz találni? Én, mint csaj csak tudnám. És ha kigyúrt, ha nem, egy jó testtől tudnak olvadni a csajok. Még én is. Pedig tagadom. És nem a kigyúrt tápkockák az eseteim. (;
2011. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nahát igen.. nekem azért kéne vm idézet vm okos embertől, h ha elolvassák a hülye nyomorékok, akiknek porból áll a vacsorájuk, és ne tudjanak beszólni vm hülyeséget h mit rajulok 35 ös karral, meg ilyenek... szóval csak lássák h nem az izom számít, szóval ha verekednének akkor szarra se mennek az izommal, ha nem tudnak :S
2011. júl. 18. 21:48
 10/19 A kérdező kommentje:
az a helyzet h én is feszítek a képen, mikor nem duzzadok az izmoktól, és azért nem akarom h beszóljanak h mit akarok én itt xD de sokan mondták h jó alakom van... és meg akarom osztani a 900 ismerősömmel facebookon :D csak nem tudom mit reagálnának rá, h milyen kis feszülős görény vagyok... szal azért kéne vm idézet :D
2011. júl. 18. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!